Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam az önéletrajzomba...

Beleírjam az önéletrajzomba vagy ne?

Figyelt kérdés

2 éves felsőoktatási szakképzés (rendszergazda) után kihagytam egy évet, majd elkezdtem a mérnök infó alapszakot.

FOSZKos tárgyak egy részét beszámították, így rövidebb lett a bsc képzés is (még nem végeztem, nyáron lesz államvizsga).


Érdemes megemlíteni az önéletrajzomban a rendszergazdai papírt? Vagy inkább hátrány, és elég a diplomát hangoztatni?


2020. jan. 29. 09:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy fejlesztőként akarok elhelyezkedni, nem üzemeltetőként.
2020. jan. 29. 09:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvégezted és megvan a papír, mindenképp említsd meg. Fejlesztőként is sokszor előny, ha vannak üzemeltetési, különösen hálózati ismereteid, akinél meg nem számít, annak mindegy. Ha szakács lenne a papír, mondanám, hogy hagyd ki, de a rendszergazda teljesen rokon terület.
2020. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
(UI: én rendszergazdaként dolgoztam, mielőtt fejlesztői pályára mentem volna, többségében releváns munkatapasztalatkén tekintettek rá interjún és sehol nem volt negatív kicsengése.)
2020. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ird bele, mert - azontul amit elottem mondtak - jol mutatja azt is, hogy szeretsz fejlodni.
2020. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, de a FOSZK miatt egyik egyetemi képzés sem lesz rövidebb, akkor sem, ha beszámítanak tárgyakat, csak könnyebb mert kevesebbet kell tanulni.
2020. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Írd bele nyugodtan, hisz az is egy papír.

De mondjuk ha fejlesztő akarsz lenni, akkor miért mérnökinfó és miért nem PTI?

2020. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Írd bele, emiatt hátrány nem érhet.
2020. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy írd bele. Egyértelmű
2020. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Proginfó nem volt a közelben, ráadásul kevesebb tárgyat is tudtam volna elfogadtatni. Ugyanabban az intézményben egyébként is könnyebb volt elintézni a dolgot.


A rövidebb képzést nyilván úgy értettem, hogy foszk után nem kellett 3,5 évet még iskola padban ülni.


Köszönöm a válaszokat, beleírom!

2020. jan. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!