Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkezni szeretnék egy...

Ha jelentkezni szeretnék egy árufeltöltő állásra, beleírjam az önéletrajzomba a felsőfokú végzettségemet vagy akkor túlképzettnek számítok és így kevesebb az esélyem az állásra?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2017. dec. 4. 16:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mert általános iskolai végzettség a követelmény...
2017. dec. 4. 16:04
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan írd bele. Attól a bérek nem fognak változni.
2017. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem a bérre gondoltam, hanem hogy akkor arra nem hivatkozhatnak, hogy túlképzett vagyok az állásra?

2017. dec. 4. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem aggódnék emiatt.
2017. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2017. dec. 4. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha beleírod, max akkor nem dobják az önéletrajzod a kukába, ha nincs rajtad kívül más jelentkező. Három szempont van az árufeltöltői állásoknál:

1. Legyél minél kevésbé képzett! (Hogy ne mondj fel hamar)

2. Lakj minél közelebb! (Hogy ne mondj fel hamar és ne fárasszon le az utazás)

3. Nézz ki vállalhatóan! (hogy ne riaszd el a vásárlókat!)

2017. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem csak akkor hívtak be középiskolát igénylő állásra, ha nem írtam bele az önéletrajzba a diplomám. Ez van.
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne légy megalkuvó! Ezzel a lépzettséggel ne vállalj ilyen trágya munkát!
2017. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, igazából azért is tettem fel a kérdést, hogy abból nem lehet-e baj, ha elhallgatom, de akkor ezek szerint, nem...

Köszi még egyszer!

2017. dec. 4. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Augusztustól októberig hajkurásztam az alkalmi munkákat, mert számvitel diploma ide vagy oda, nem olyan egyszerű azért egyik napról a másikra elhelyezkedni, főleg, mivel rohadt lassan őrölnek azok a malmok ( több hétig várják a jelentkezőket, többkörös interjúk, stb).

lényeg a lényeg, amíg beírtam a diplomát, a kutya még csak válaszra se méltatott ( illetve de, egyszer kaptam egy finom sajnáljuk nem önt választottuk emailt)

miután csak a sima érettségit hagytam, egy hét alatt találtam alkalmi munkát csomagolóként, és még válogathattam is ( persze kb annyi volt a különbség a munkák között, mint a kutya meg az eb között, de legalább lett munkám, én meg nem haltam éhen) Erről ennyit.

2017. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!