Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mely oldalakkal lehet és...

Mely oldalakkal lehet és érdemes pénz csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan weboldalak érdeknének, amivel otthon is lehet minimális pénz csinálni. Találtam már 1-2 oldalt, amikkel tudtam egy kis zsebpénzt csinálni, de kicsit unalmas folyton ugyan azzal vacakolni. :D


Érdekelne, hogy vannak-e olyan megbízható weboldalak, amikkel érdemes-e foglalkozni? És, ha igen, akkor mi a webcímük? Olyan oldal érdekelne, amihez nem kell szakbarbárnak lenni és/vagy nem kell hozzá komolyabb előképzettség.


(Mérnökinformatikán tanulok, de sajnos még nincs olyan tudásom és olyan munkatapasztalatom, amivel egyedül és önállóan vállalhatnék munkát online. Egyetem mellé kell egy kis pénz, hogy tudjam finanszírozni a tanulmányaimat. Diákmunkára nem tudok menni [elvileg a törvény szerint nem vállalhatok diákmunkát]. A Megyében és annak környezetében gyakornoki és egyéb szakmai munkákat nem találni, ahova egyetemistákat [is] keresnek.)



2020. jan. 29. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik voltak azok az oldalak, amikkel sikerult szerezned zsebpenzt?
2020. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1:

Nyitvatartás24 és a testvéroldalai (van német [ [link] ], francia [ [link] ], etc...). Bár a Nyitvatartás24-n már legalább 1 éve szünetel a beküldési lehetőség, így azt nem lehet használni.


+Van a Rotate4all, bár azzal nem sok pénzt keresetem, bár nem is nagyon erőlködtem vele. (Netezés [pl.: hírek olvasása] közben nyomogattam néhány traffic exchange oldallal együtt). Van néhány aktív refferáltam Rotate4all-n és 1-2 traffic exchange oldalon, így jön belőle 1-2 dollár havonta - jelen állás szerint. (Anno, amikor még PayPal-ra tudtam kikérni a pénzt, akkor könyvekre költöttem a befolyt pénzt.) Ha összejön +20 dollár, akkor kikérem bitcoinba és kis időre jegelem.

2020. jan. 29. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Adunkavelemenyere.hu
2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!