Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy jó szakmunkásnak van...

Egy jó szakmunkásnak van jövője itthon és/vagy külföldön, érdemes elindulni ilyen irányba?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon pörög az üzlet, rengeteg munka, jó pénzek.


Sok szakmunkásnak 1 évre előre vannak szerződései, kis túlzással annyi pénzt kérnek és olyan feltételekkel, amit akarnak.


Egy jó szakmunkás a következő 10 évben is jól fog élni vagy ez csak időszakos fellendülés?



2019. nov. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én szobafestő-mázoló, tapétázó szakmával rendelkezem. Iszonyatosan jól megélek. egy sm -al dolgozom aki segít a kezem alá dolgozni.Egyre jobban fejlődik és emelem a fizetését.
2019. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éppen az előbb válaszoltam egy hasonló kérdésre. A jövő a szakmunkásoké, mert nagyon-nagyon kevesen vannak! Egy gázszerelőnek 8.000,- Ft-ot fizettem a minap 1 perces munkájáért. Szerinted?
2019. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Építőmérnökként dolgozom, aki 1-5 fős kis vállalkozásában dolgozik nekem szakmunkát a terepen az kb dupláját keresi mint én.
2019. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erdemes szakmunkasnak tanulni.

Epitoipar soha nem all le, az emberek mindig is fognak epitkezni, viszont szakmunkasbol egyre kevesebb van.

Van valami ami felvalthatja az emberi munkat az epitoiparban? nincs, nem letezik olyan robot ami falat epitene, vagy leglettelne a falakat, felszerelne egy lampat, stb.


En kulfoldon vagyok szakmunkas de megeri Magyarorszagon is. Itt nagyon sok a diplomas es nagyon nehezen talalnak munkat, sokan elmennek boltokba dolgozni amik alig fizetnek valamit.

Szakmunkaskent nagyon konnyu munkat talalni. En kb 1 heten belul talaltam munkat meg szezon kezdete elott.

Magyarorszagon volt olyan hogy 1 nap alatt talaltam munkat, sot mielott kikoltoztem olyan is volt hogy mentem dolgozni biciklivel es megallitott egy autos, latva hogy mukasruhaban vagyok hogy keres valakit munkara mert egyik embere megy kulfoldre dolgozni, kellene helyette valaki.

Egy diplomast mikor allitanak meg elhivni irodai munkara mert meglattak ingben es aktataskaval setalni? :D

2019. nov. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jonak lenni biztosan megeri, sok sikert kivanok neked!


Csak ugy mellekesen, re: nincs olyan robot ami falat epitene, de mar igen:

https://www.youtube.com/watch?v=2-VR4IcDhX0


(ez nem jelenti azt, hogy a robotok minden munkat kivaltanak, de van amit igen)

2019. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben igen
2019. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!