Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az épülő debreceni BMW gyár...

Az épülő debreceni BMW gyár milyen típusú munkahelyeket fog biztosítani?

Azért kérdezem, mert a csapból is az folyik, hogy több ezer embernek ad majd munkát, szuper lesz a foglalkoztatás csak éppen gőzöm sincs, hogy én pl. ebből hogy fogok profitálni. Most végeztem gazdaságinformatikus képzésen, de most inkább arra lennék kíváncsi, hogy ebben a munkakörben van-e esélyem pl. a BMW-nél elhelyezkedni szakmai tapasztalat nélküli pályakezdőként? Vagy milyen szakmával rendelkező emberek fognak jól járni a BMW gyár megépülésével. Gondolom a beszállítók miatt sok logisztikus/sofőr fog munkát találni, de konkrétan milyen munkavállalók fognak most ezzel jól járni? Én is nagyon szeretnék végre elhelyezkedni, mert már több helyre is beadtam a CV-met, de még sehonnan nem válaszoltak.

2020. jan. 31. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Legnagyobb eséllyel betanított munkás, esetleg gépészmérnök. Biztos lesznek irodisták is, így akár te is bekerülhetsz, ha jól megy a német.
2020. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan munkakör, hogy gazdaságinformatikus.

Egyébként minden olyan munkakörre szükség lesz ami egy átlag autógyárban van, szóval gazdasági és IT területen is. Ha így lebutítjuk. Egy szóval, lesz olyan pozíció, amit érdemes lesz megpályáznod.

2020. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összeszerelői meló mellett lesz hr, gazdasági állás valamint gépész, villamos és IT állás is sztem. Többi hasonló gyár legalábbis ezeket keresi.
2020. febr. 1. 07:47