Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van rá esély hogy olyan...

Van rá esély hogy olyan munkát csináljak amit szeressek?

Figyelt kérdés

Eddig egy munkahelyem se szerettem sokszor alig vártam hogy

vége legyen a munkaidőnek.Nem tudom mi az amit szeretnék.Olyan mintha nem lenne ilyen munka.


2020. febr. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon kevés embernek adatik ez meg.


Én egyetemen is olyan szakot végeztem, ami "közömbös".De tudtam, hogy jól lehet vele keresni és ez motivált.A megkeresett pénzen tudok utazni sokat, lehet hobbim...stb.

2020. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van. De ha nem tudod mit szeretsz, akkor milyen munkát akarsz végezni?
2020. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2020. febr. 1. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is alapból utálok dolgozni.

Már a rendszerességet se szeretem, hogy minden minden nap kora reggel kelni, az ember még félig alszik, úgy készülni, minden reggel ugyanúgy menni, délután ugyanakkor szabadulni..

Ugyanazt csinálni heti 40 órában megterhelő, bármi is legyen az.


Most találtam valamit, amit... Legalábbis nem fogok annyira utálni, hanem semleges lesz inkább.


Neked is azt ajánlom!


Amúgy azt mondják,ha a hobbid válik a munkáddá, akkor a hobbid megkeseredik, úgy már nem olyan jó.

2020. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Neked is azt ajánlom!" - Mit?
2020. febr. 1. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Találd ki hogy mit akarsz csinálni, aztán lehet erről beszélni.

Egyébként igen, sokkal több ember csinálhatná azt amit szeret, csak venni kellene a fáradtságot hozzá, hogy képezze magát, esetleg vállalkozzon, tegyen érte.

2020. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Senki nem fogja helyetted megmondani, mi az, amit szeretnél.


De ha ennyire nem vagy képben, szerintem kezdd azzal, mit nem szeretsz. Koránkelést? Vannak szakmák, amikben később kell elkezdeni dolgozni. Levegőtlen irodát / gyárat? Sok ücsörgést? Vannak munkák, amikhez sokat kell mászkálni.

De ha semmit nem szeretnél csinálni, azon nem lehet segíteni.

2020. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!