Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy AMWAY-ügynök...

Mennyit keres egy AMWAY-ügynök, illetve milyen fizetési rendszer van? Jutalékos vagy termékeket vásárolhat kedvezményesen, bizonyos forgalom után?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 08:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
50%
én nem tapasztaltam semmi rosszat.Soha nem áltattak,kemény és lelkileg is megterhelő,de olyan embereket tudhatok magam körül,akik maximálisan segítenek,a termékeket nem kell tukmálnod,nem kell mellébeszélned és nem ügynökösködünk.Az más dolog,ha valaki ilyet tapasztalt,ott valami hibádzott.Ettől függetlenül 2 dolgot gondolj át.1:nem mindenki egyforma,nem hiszem,hogy bekellene skatulyázni e szerint az embereket.2:saját vállalkozással vajon mennyit kell dolgozni[hagyományosra gondolok],ha alkalmazott vagy,megélsz-e. Két kisfiam van,miattuk kezdtem bele,és azért,mert már bele fáradtunk abba,hogy ki sem látszunk a munkából,a párommal nem látjuk egymást,ráadásul nincs egyensúlyban a fizetésünk a munkánkkal.Jó döntést.
2008. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Nos,ez pontosan úgy van,hogy havonta pontokat kell gyűjtened.Kb 200 pontot.Minden terméknek megvan a saját pntértéke.Ezek lehetnek 1 ponttól akár 400 pontig is.Havonta min. 200 pontot kell forgalmaznod.1 pont kb 400 Ft,tehát 400*200.Ha megvan a 200 pontod,akkor megkapod a befolyt összeg 3%-kát.Ez önmagában nem sok,de erre még rájön az árrés,ami termékenként 20-30%.Utána jön az üzlet építés(ami nem kis feladat).Minél több embert be kell szervezned az üzletedbe,nekik is meg kell csinálni a havi 200 pontot és akkor te is kapsz utánuk jutalékot.(pl ha van rajtad kívül 2 embered,akkor ugye mind a hárman megcsináljátok a pontokat,ez összeadódik-600 pont-és akkor te megkapod a forgalom 9%-kát.)Azért lehet itt többet is keresni,de az borzasztó nagy munka,hosszú idő,és sok idegesség.Ha további segítség kell,nyugodtan felkereshetsz(jusdoit60@citromail.hu)
2008. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

Én kb. 5 éve kezdtem AMWAY termékekkel foglalkozni. A hálózat építésben nem voltam sikeres, de a bátyám igen. Ő olyan szintet ért el, amivel kiutazhatott Amerikába egy jutalom útra. Hidd el nagyon nehéz sikert elérni benne. Sajnos az emberek zöme tele van előítéletekkel az AMWAY rendszerrel kapcsolatban. Egyébként a te saját és a hozzád regisztrált emberek vásárlásaitól függ az hogy mennyi jutalékot kapsz, és hogy folyamatosan pénzed legyen az AMWAY-ből havonta teljesíteni kell az előírt forgalmat. Egyedül nem lesz sok pénzed, csak ha kinevelsz embereket, akik hozzád hasonlóan forgalmazzák a termékeket. Ami termékeket te eladsz, kérhetsz rá árrést, de nem fogod megtenni, mert örülsz, hogy árrés nélkül el tudod adni és lesz forgalmad. A jutalékhoz csak akkor juthatsz hozzá készpénz formájába, ha vállalkozó leszel, egyébként részben levásárolhatod a jutalékaidat. Gondolom, tudod azt, hogy milyen járulékos költségei vannak jelenleg egy vállalkozásnak hazánkban?

Nagyon szimpatikus egyébként, hogy MLM rendszer építésébe kezdesz, mert ez az a rendszer ahol igazán sok pénzt lehet keresni akár munkahely mellett is. Ahogyan írtam a bátyám elérte a legmagasabb szintet a 21%-ot, sőt ezt egy évig tartotta is, amely Amerikába repítette ki. Viszont ez csak 1 évben tudta megcsinálni, elfogytak az ismerősök, sok volt a pofon és pl. víztisztítót sem vesz az ember csak egyszer. A bátyám 5 évig csinálta, mikor úgy döntött hogy abbahagyja, szerintem elég kitartó volt. Most kb. egy fél éve újra hálózat építéshez hasonlóval foglalkozik, ahol felhasználja azt a sok tapasztalatot amit az AMWAY-nél szerzett, de ebben már sikeres. Kevesebb mint fél év alatt jóval több pénze lett mint az AMWAY-nál 5 év alatt, ráadásul itt nem kell vásárolni, nincsenek termékek, nincs havi elszámolás. Ráadásul ez egy új dolog, amit nem járattak le. Ha fel keltettem az érdeklődésedet, és szeretnél sok pénzt és sikereket, akkor írj, szívesen elmondom mi ez. Én kb. egy hónapja kezdtem el komolyan foglalkozni ezzel, és sikeresebb vagyok, mint az AMWAY-nél évek alatt…… DE ha ragaszkodsz az AMWAY-hez akkor próbáld ki magad benne, sok sikert!

2008. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
92%
Mennyit keres egy Amway-s ? Amennyit dolgozik! Nem úgy,mint a hétköznapi életben,aki itt okosan dolgozik,bármennyit kereshet.Csak rajtad áll, hogy mire tartod képesnek magadat.A fizetés korrekt,a bónuszrendszer a leglojálisabb. Menj el egy nyílt marketingre,ahol attól tudod megkérdezni,akinek tapasztalata van,nemcsak véleménye.
2008. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bocs,de pont azért kérdeztem rá,mert jelenleg nincs alkalmam elmenni ilyesmire.És az ilyen kirohanásos válaszoktól szerettem volna megkímélni magam.

Mellesleg a "leglojálisabb" az azt jelenti,hogy "leghűségesebb bónuszrendszer"?

:)

2008. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

A fenti kérdésre válaszolva:

A pénz a termékforgalomból lesz. A Team21 módszerről tudok neked beszélni, miszerint csoportokat hozunk létre (pl egy tisztességes smaragd üzlethez 3 db 21 százalékos csoportot). Amennyit a termék árából összesen szétosztanak a vállalkozók között, az 30%.

Hogyha van alattad egy 3%-os (200 pontérték) és a másik lábad 6%-os, akkor te 9%-os vagy, a 3%-os csoport megkapja a maga forgalmának 3%-át, te pedig megkapod a 6%-át (9-3=6) ugyanígy fordítva. A saját forgalmadnak pedig nyilván megkapod a 9%-át. Ehhez annyi kell, hogy egy fogkrémnyit vásárolj, a többit kitermeli a csoportod (más MLM-eknél sokkalta több kötelező vásárlást kell végrehajtani, itt elég egy apró fogkrém is) azért a 21% a végső cél, mert ha 21%-os vagy akkor ugye ez a matematika érvényesül, ám aztán ha segítesz elérni Másnak a 21%-ot, akkor te már nem kapsz abból %-ot mivel azt megkapja Más, aki alattad van és elérte a 21%-ot, így az ő forgalmából te vezetői bónuszt fogsz kapni a maradékból (ez már egy passzív jövedelem), de a saját százalékodat is megkapod a magad forgalma után.

2008. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
a saját forgalmad után akkor kapod meg a %-ot ha százalékot ugrasz, tehát ehhez ajánlott teljesíteni a személyes 200 PÉ-t
2008. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

9:24-es válaszolónak!

Azért írt ilyen sötét dolgokat, mert nem sikerült az üzlet, valójában azokhoz tartozik , akik gyorsan pénzt akarnak, nem a lehetőséget. Hát, aki gyorsan pénzt akar, az sajnos tönkremegy, és ne várja el, hogy a sült galamb berepüljön a szájába. Szó sincs agymosásról, mert nem ismerte fel a személyiségfejlődési tréningben a lehetőséget. Nagyon fontos a pozitív gondolkodás, jól tesznek a felsőbb vezetők, ne felejtsük el, nekik is nagyon nehéz volt feljebb haladniuk! Nézzük a japán példát! A japánok évek óta, sőt évtizedekig nagyon sikeres piacvezető ország volt a világon és egyszer csak beköszöntött a gazdasági válság a 90-es években. A japánok belátták, hohy "fapofával" nem lehet üzletelni, ezért a tanfolyam elsajátítása után a "fapofázós" üzletelésről áttértek a pozitív gondolkodású üzletelésre, csak így lehetnek sikeresek. Ha valaki nem fogadja meg ezt a tanácsot, akkor ne is csodálkozzon, hohy az üzlete befuccsolt! És nem értem, hogy miért tart erőszakosnak az üzletkötőket, pedig nem mindegyik az, tehát attól függ, kivel hozott össze a sors. Azt állítja, hogy az piramis, akkor bizonyítsa be! Én csak olyan hálózatban bízom, ahol már évek óta működik. Én be tudom bizonyítani, mi a piramis! Akkor beszélhetünk piramisról, ha a megalakulástól 18 hónappal később, vagyis RÖVID IDŐN BELÜL összeomlik. Most például nézzük az Amway-t, mikor alakult meg és hol? 1950-es években és USA-ban és most 2009-es évet írunk, hogyhogy nem omlott össze, tehát ez az bizonyítja, hogy nem lehet szó piramis rendszerről! Tehát olyan hálózatba érdemes belépni, ahol régen alakult meg, A MEGALAKULÁS ÉVÉT MINDIG ÉRDEMES UTÁNANÉZNI, mielőtt döntenek a belépésről!!!!!!!!!!!!!

Nagyon jó lenne, ha előbb alaposan utánanézne, mielőtt ostobaságokat írna!


Sok sikert kívánok a kérdezőnek! :)

2009. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jutalék 21%-ig, aztán jogdíj - ha nincs vállalkozóid, akkor csak termékekben veheted ki a pénzt


Százalákugrás: 200 (3%) - 600 (6%) - ... - 10000 (21%)


- Saját személyes 200 pont, azaz 3%

A 200 pontnyi értékű forgalomból származó pénz 3%-át megkapom


- Saját személyes 100 pont, plusz alattam levő 100 pont, össz. 200 pont, azaz 3%

Saját 100 pontnyi forgalom után 3%, plusz alattam levő (csoport) 100 pont utáni 3%


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 400 pont, azaz 6%

Saját 200 pontnyi 6%-os jutalék, plusz alattam lévő megkapja a maga 3%-át, én pedig megkapom a különbséget, azaz 6-3=3%


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 9800 pont, azaz 21%

Saját 200 pont utáni 21%, alattam levő megkapja a maga 18%-át, én megkapom a maradék 3%-ot


- Saját személyes 200 pont, plusz alattam levő 10000 pont, azaz 21%

Saját 200 pont utáni 21%, alattam levő megkapja a maga 21%-át, én pedig 4%-os vezetői bónusz kapok


forrás: [link]

2009. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Usher2332 válasza:
49%

1. itt már nem az van hogy veszel 50 db mososzert és vagy eladod vagynem... csak anyi a dolog hogy ha beregisztrálsz nyilik egy saját webáruházad és innen vásárolj... 30% kevezményt kapsz pl tescoba a termékek: középminöség, nincs garancia, utánakel járni elkell menni megvenni, nem koncentrátum, amway: csúcsminőség mer azért gondolkozzunk már fikázzuk a termékeket de egy cég 51évig fent marad rosz termékekkel?..., 100%-os termékmegelégedettségi garancia = ha nemtetszik a termék 90napod van hogy viszaküld ha megvan az egy harmada a terméknek viszakapod az egész termék árát, szoval nemértem ha valaki probálta is ,hogy bukot ilyen olyan pénzt...jo okos volt miért nem küldte vissza a termékeket?... azon kivül amit bukhatsz az a reglap ára 2000ft ez az össz kockázat, termékről még anyit koncentrátum látom téleg nem tudjjátok... gondolkozzunk tescoba van egy pur mosogato fél literes 350ft. , amwaybe az 1literes mosogato 1500 ft. azt felkel higítani és így 6liter mosogatod lesz, számoljunk csak hogy purbol meglegyen a 6liter az 4200 ft. na akkor melyik éri meg jobban?... azon kivül piramis rendszer látom anyit értesz hozzá amenyit kerestél belőle ha meg meg seprobáltad ne magyaráz piramisrol mert ha azt mondod hogy ez az akkor semit se értesz hozzá.

piramis rendszer: az keresi a legtöbbet aki a tetején van azon kivül képzeljünk egy ábrát A ember nyit egy csoportot (b csoport) onan neki jön a pont a b csoportba egy ember nyit egy uj csoportot (c csoport) a b-nek a cből jön a pont és az a-nak is jön a c-ből mivel alata van igen ez a piramis. mondom az amwayt: itt kereshetsz 6szor anyit mint aki feletted van azon kivül ha te vagy A csoportba eber nyitsz egy saját csoportot (b csoport) onan jön a pont ha a B-be nyitnak egy csoportot (c csoport) a c csoportbol csak a b-nek jön apont az A-nak nem, ezért igazságos és az kap pénzt aki dolgozik szal képzeljünk hat embert aki egymás alat van.

1

2 még ő ha nem csinál semmit max vezetői bonuszt kap kb 120 ezret...

3

4

5 ő lehet smaragd pl és keres havi egymilliot

6


szoval piramisrol is ennyit.

mostmár nem eladni kell hanem fogyasztói hálozat kiépítése.


Ja és bármi kérdésetek van szivesen válaszolok aki meg feltette a kérdést ugy rendszerezzen magába, hogy mindekinek véleménye van az a legolcsob dolog a világon mindenkinek van és osztogatja, nekem informáciom van...


várom a kérdéseket ha valamit nem értetek amwayel kapcsolatban. amúgy nem kell azal jönni hogy én többet voltam benne és többet értek hozzá mint te és rossz ...mert ha töbet értesz hozzá mint én akkor egy bbs-en miért nem te mész ki hogy megtapsoljanak? és akkor miért a forumon fikázod.... várom a kérdéseket

2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!