Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmák léteznek amit...

Milyen szakmák léteznek amit egy diszkalkuliás is el tud sajátítani?

Figyelt kérdés

22 leszek, van egy érettségim, élelmiszeripari végzettségem, persze papíron, mert 80% matek és matekból nulla tudásom van, néha még a 8+5 sem megy. És alkalmatlan lennék ily munkák betöltésére. Targoncásként dolgoztam, de kirúgtak mert lassú voltam. Van kamion jogsim, már ebben a hónapban kipróbálom magam.


De ha nem jönne össze, arra az esetre teszem fel ezt a kérdést. Autók mindig érdekeltek, de műszaki rajzolás sem megy, nem tudok rajzolni. Nepper nem akarok lenni, mert lelkiismeretes vagyok, ja és az nem szakma. :D Becsületesnepper meg már létezik ;).


Mi lehet az a szakma ami elsajátításához nem kell számolás és rajzolás? Na, és nyelv, mert az sem megy, egy angol szót 1 hét alatt tanultam meg (of course-persze).


Ha nincs ilyen, azért felesleges ideírni, hogy egy csőd vagyok,egy szemét (hulladék ügye újrahasznosítható és az ügye annyit jelentene , hogy donornak jó vagyok, igaz is, de az ilyen formában nem legális itthon) aki inkább ne is kattintott volna erre az oldalra.


2020. febr. 2. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt már részletesen tudjuk, mi nem megy. Akkor most sorold fel, mi az, ami megy:


- szereted az autókat....

-

-

-

2020. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többről nem tudok.
2020. febr. 3. 00:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Bármit amit el akartam kezdeni nevetségessé vált, mindig ki lettem röhögve, hogy "én ilyet? ugyan már" mint most a kamionozás, család csak röhög, hogy én biztos nem fogom bírni, meg majd menni kell értem valahová.
2020. febr. 3. 00:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a családod véleménye érdekel. TE mit gondolsz TÉGED mi érdekel még? Nem anyuciék...
2020. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Árufeltöltő, eladó, postás, portás, diszpécser, biztonsági őr, beteghordó, fogtechnikus, növény-, állatgondozó, webes árufeltöltő, gyári összeszerelő, ...stb.
2020. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekel a politika, de nem a mostani lebutított verzió, hogy : "Soros vagy Fidesz náci vagy komcsi" . A történelem is érdekel, mélyebben a börtöntörténelem.
2020. febr. 3. 08:32
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 fogtechnikus az pont, hogy rajzol, nem is keveset, és nem is csúnyán.

Egyébként ,köszi.

2020. febr. 3. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Pénztáros
2020. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszi. :D
2020. febr. 3. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!