Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a tapasztalat ér valamit?...

Ez a tapasztalat ér valamit? El tudok helyezkedni valahol?

Figyelt kérdés
21 vagyok. Családi vállalkozásban dolgozok. Egyedi gépeket szállítottam ki az országba, viszont már 1 éve a rendeléseket veszem fel, garanciális javításokat intézem illetve az anyagokat én szerzem be. Csak egy érettségim van.
2020. febr. 3. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálhatod más cégében is. Ezenkívül nem tudom... tanulni is kéne valamit, ha váltani akarsz.
2020. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanulni szakmát szeretnék, de az teljesen más terület lenne. Illetve nem is tudom, hogy milyen iskolába menjek, fizetősre vagy államira, meg hát nem lenne egyszerű olyan iskolát találni ami mellett tudok dolgozni is
2020. febr. 3. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Most akkor ezzel a tapasztalattal akarsz elhelyezkedni hasonló munkakörben, vagy valami tök mást akarsz tanulni?
2020. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!