Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 54 évesen munkaügy által...

54 évesen munkaügy által támogatottan el tudok még helyezkedni? Szoc. ápoló gondozó, ( 5 év gyak. Tapasztalat ) gyors-és gépíró, ABC bolti eladó szakmákban.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szocgondozóként simán csak nem akkora buli mázsás embereket egyedül mozgatni meg mosni a seggüket havi nettó 75-ért. Ha beszélsz valami nyelvet külföldön lenne érdemes megpróbálkozni.
2014. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy hogy "simán" hol ? 5 éves munkaviszony után lettem álláskereső ? 85 fős osztályon dolgoztam, ápolás-gondozás, tudom milyen a fizikai és az adminisztrációs munka. Nyelvet nem beszélek, sajnos, bár hallottam hogy magyar családoknál is el lehetne helyezkedni Ausztriában, sajnos ismeretségem nincs.
2014. jan. 27. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy mekkora buli, értem én, amikor havi 22.8oo ft-ból kell megélnem, albérletben, akkor nem a buli számít. Állást keresek. :)
2014. jan. 27. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol? (helyileg)

Bolti eladót már próbáltad?

2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan jót mosolygok a válaszaidon :) :) :) Nem akkora buli 75 ezerért mázsás fekvő időseket fürdetni, mozgatni, stb. Tényleg nem akkora buli, szeretek időseket ápolni, gondozni, és a pénz is kell :) Azt írod, "simán". Neked ez olyan egyszerű :) :).Békés megyében élek, és itt keresek állást, de lakhatással lehet szó az ország területén bár hol. Magánszemély ápolás-gondozását is vállalnám.
2014. jan. 27. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos vannak Békés megyében idősotthonok

Össze kéne ezeket gyűjteni és ott próbálkozni

2014. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!