Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon szeretnék film...

Firefilmman kérdése:

Magyarországon szeretnék film színész lenni. Letenyén lakom és minden tehetségem meg van hozzá (ezt már egy színművész is alátámasztotta), de nem tudom, hogy ehez milyen sulit kellene elvégeznem és miből áll egy felvételi?

Figyelt kérdés
Az ördögök kíméljenek! A helyesírási hibáimra nem vagyok kíváncsi!

2020. febr. 4. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha színész szeretnél lenni, akkor hentesnek kell tanulnod. Ja nem. Akkor a színművészeti egyetemet kell elvégezned. Persze akkor sem biztos hogy bekerülsz egy filmbe. Ha megnézed a magyar gagyi filmeket, ugyanaz a pár színész, és a sleppje szerepel mindegyikben.
2020. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Leszek az ügynököd!

2020. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó hát azt tudom, hogy a SZFEn re kellene felvételiznem. Meg azt is, hogy Magyarországon nem sok jó film születik.
2020. febr. 4. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl az Éjjel nappal Budapestbe is mindig keresnek amatőr színészeket, ha jó vagy felfigyelhetnek rád, vagy színházakban is érdemes próbálkozni. Ha felvesznek és elvégzed a szíművészetit, még nem garancia, hogy munkád is lesz. Énekelni is tudni kell.
2020. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondold meg, hogy színművész szeretnél lenni, gagy valóságshow szereplő. Az éjjel-nappal budapest szereplői nem színészek, hanem celebek. Egy színész inkább éhen halna, mint sem egy ilyen műsorba szerepeljen.
2020. febr. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké! Nos szóval engem nem az ilyen valóságsós filmek pl Éjjel Nappal Budapest. Hanem inkább az ilyen akció-poénos filmek.
2020. febr. 5. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"minden tehetségem meg van hozzá (ezt már egy színművész is alátámasztotta)"


Kérdezd meg ezt a színművészt.

2020. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké ez egy jó ötlet megkérdem tőle
2020. febr. 5. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott?
2020. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem sikkerel jársz földim. Nézd meg Nagy Feró is itt született és hogy felvitte Isten a dolgát a kosshut díjjal. Mondjuk szerintem Ferró kb annyit tud letenyéről, hogy itt született és csókolom.
2022. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!