Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról milyen munkát lehet...

Otthonról milyen munkát lehet végezni?

Figyelt kérdés
Csak olyat tudnék csinálni, amihez tényleg nem kell munkahelyre járni, hanem teljesen itthonról végezhetem (betegség miatt csak így tudom csinálni). Akármit elvállalnék, akár kevés fizetésért is, hála Istennek nem a megélhetésem múlik rajta, de szeretnék pénzt keresni és hasznosan tölteni az időt. Néztem kérdőíves munkákat, de azt hallottam, hogy ezek kamuk és nem is fizetnek. Van valakinek tippje, ötlete? Előre is köszönöm!

2020. febr. 7. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos ügyintéző és/vagy telemarketinges. Persze teljes csönd kell hozzá és atomstabil internet, mert egy másodpercre se mehet el.
2020. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Irok privat uzenetet, lehet h tudnek neked adni ilyen munkat
2020. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

2-es valaszolo vagyok. Ki es miert huzta le a valaszom?

Adatgyujto munkarol van szo semmi szex vagy mlm meg ilyesmi...

Elobb kerdezz...

2020. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért pontozták le a 2es választ, mert itt mindig mindent lepontoznak egyesek, tökmindegy miről van szó, másrészt meg a rendes, hivatalos otthon végezhető munkákat nem gyk-n, jófogáson szokták hirdetni, hanem hivatalos portálokon. Az ilyen nemhivatalos úton hirdetett otthoni munkák gyakran átverések, pl. előre kérnek pénzt valamiért, nem fizetik ki az illetőt, stb.
2020. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg aztán kérdés, hogy milyen adatok gyűjtéséről van szó?

Az adatvédelmi törvény bevezetésével ez sem mindegy, ugyebár...


A minap az egyik Face csoportban valaki feldobott egy kérdőívet az utazási szokásokról - csak épp email cím megadásával kellett válaszolni rá, az első kérdés volt, addig nem is engedte kitölteni a kérdőívet - s mivel a kérdőívet feltevőnek utazási irodája volt - ez csak később derült ki, ez egyszerűen jogosulatlan adathalászat.

2020. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Magyarország még nem tart ott hogy létezik otthoni munka is, itt még kommunizmus van, járjál be munkahelyre akkor is ha a munka amit végezned kell 100%-ban ellátható otthonról. Én lassan két éve keresek otthoni munkát (szintén betegség miatt), szerinted találtam? Ez az ország egy pöcegödör. Svédországban vagy Dániában pl. lassan az emberek fele otthonról dolgozik (az is aki megtehetné fizikailag/egészségileg hogy mindennap munkahelyre jár), mert van eszük és rájöttek hogy felesleges egy irodába bemászni nap mint nap ha otthonról is tud a paraszt dolgozni, csak így még kipihentebb is lesz, több szabadideje meg ugye pénze marad (tömegközlekedés meg hasonlók kiejtése miatt). De ebben a posztkommunista fertőben ne várd hogy ilyen vadkapitalista szörnyűségek mint otthoni munka elérhetőek lesznek a közeljövőben. Szüljél, akkor otthon maradhatsz.
2020. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor költözz oda ebből a "pöcegödörből". 🤦
2020. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
6-os, azért külföldön is kell valamit felmutatni ahhoz, hogy otthonról dolgozhass. Végzettség, tudás nélkül mit dolgoznak otthon?
2020. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a magánzó grafikust és webdesignert javaslom.
2020. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a "szarazország" kommentelők miért járják a gyiket? elfogyott az otthoni meló?
2020. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!