Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet valahol interneten...

Lehet valahol interneten pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem, de emellett sokszor van szabadidőm, ezt fordíthatnám a javamra is. Gondolkoztam kérdőíves oldalakon, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak.

Nincs Paypalom és nem is szeretnék.


2020. febr. 9. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?


Az, hogy "nincs Paypalom és nem is szeretnék" teljesen értelmezhetetlen ha pénzt szeretnél keresni.

2020. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van bankszámlám, de nem PayPal, az akkora gondot jelent? Egyébként láttam oldalakat, ahol mondjuk ajándékkártyára is be lehet váltani a pontokat, stb.
2020. febr. 9. 17:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Neten végezhető dolgokhoz pl egyáltalán nem értek, ezért gondoltam mondjuk kérdőívekre.
2020. febr. 9. 17:28
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen van! De ne áruld el senkinek, mert mindenki ezt csinálná, és összeomlana a gazdaság. Itt a videó ami a titkot rejti.


https://www.youtube.com/watch?v=LD8nJxa56QU

2020. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van olyan, hogy egy "Klikkelj ram a loveert" feliratu gombra kell klikkelgess, es minden klikkre 100 forintot utalnak a bankkartyadra, Paypal sem kell.
2020. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Van bankszámlám, de nem PayPal, az akkora gondot jelent?"

- igen, az jelentős gondot jelent.


"Egyébként láttam oldalakat, ahol mondjuk ajándékkártyára is be lehet váltani a pontokat, stb."

- akkor mire vársz?

2020. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra várok, hogy valaki tudna e megbízható oldalakat ajánlani, linkelni. De úgy látom az itt lehetetlen, azért köszönöm azoknak, akik próbáltak tényleg segíteni.
2020. febr. 9. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Itt van pár:

- fiverr

- freelancer.com


Ezek elég megbízhatóak, csak épp érteni is kell valamihez. Az, hogy te a semmivel akarsz pénzt keresni nem csak az életben hanem online sem működik.

2020. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a reklámklikkelgetős/kérdőíves kakikra gondolsz, nem, azzal nem fogsz még egy magyar minimálbért sem összehozni.


Az internetet inkább úgy képzeld el, mint egy vállalkozás formát. Vannak oldalak, ahol még maga az üzlethelység is elő van nekes készítve, amit ingyen használhatsz, viszont elvárásoknak kell megfelelni, hogy fizetést kapjál (pl Youtube, Twitch).

2020. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Csinálsz egy webshopot vallalkozasban.
2020. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!