Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék interneten...

Hogyan tudnék interneten pénzt keresni? Van erre módszer? Segítség!

Figyelt kérdés

Tudom, ezredik ilyen kérdés, és nagyon unalmas, de évek óta foglalkoztat a kérdés, és végső elkeseredettségemben írok ide.

-A klikkelgetős, 0.002$/click hülyeségekre ráment egy csomó időm, egy fillérem nem lett belőle.

-A közönségi finanszírozás (crownfunding) szintén nem jött be.

-Próbáltam a zenéimet eladni, vahy pénzért zenei alapokat készíteni, weblapot programozni kemény munkával, kis pénzért, szintén bukó volt.

Létezik BÁRMI? Tényleg a jó ízlés határain belül bármit megcsinálnék, aminek lenne látszata. Van ötletetek?


2017. szept. 10. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
youtube
2017. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljes idős munka mellett nincs annyi időm hogy jópofizgassak YT videókban.
2017. szept. 10. 20:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Mit hiszel? Ha lenne ilyen, akkor lennének emberek akik napi 18 órában ezt csinálják, és milliomosok belőle. Szegény, tökre sajnállak, hogy egy ilyen baromság elkeserít. Szánalom...


Tanulj nyelvet, és vállalj fordító munkát, tanulj meg programozni, azt lehet távmunkában is csinálni. Ja, gondolom nem akarsz tanulni... akkor szopó :D

2017. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Teljes idős munka mellett nincs annyi időm hogy jópofizgassak YT videókban."


Jaj szegénykém, akkor mire van időd? Hazaérsz a teljes munkaidőd után, aztán kattintasz kettőt a neten, és van 200 dollárod. Erre gondolsz ugye? :D Nulla befektetéssel, nulla időráfordítással te majd pénzt keresel a neten... Szedd ki a biliből a kezed.

2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Félrebeszélsz, nem vagyunk egy súlycsoport.
2017. szept. 10. 20:50
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát az biztos, pláne hogy a napközis kisgyerekek szokták ezeket a kérdéseket kiírni, hogy milyen weboldalon lehet kattintgatásból megkeresni a sok pénzt. :D
2017. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És még a pofája is nagy, komolyan beszarok... :D Fáj az igazság öcsi?
2017. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kivételeket írtam, amelyekben már belebuktam. Ergó az az állításod, miszerint kattingatásból akarok meggazdagodni, eleve bukó. Ötleteket vártam.
2017. szept. 10. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak az ötletek, de mivel nem akarsz tanulni, ezért az is bukó.
2017. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te magad mondtad hogy a nagy "teljes idős munkád" mellett nem sok időd lenne ilyenekre, akkor meg még is mit vársz mit találjunk ki neked?
2017. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!