Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem lenne kint...

Mennyi esélyem lenne kint külföldön (Anglia/Kanada/Norvégia szimpatikus) munkát találni mint szoftveres programozó?

Figyelt kérdés
Szeretek előre tervezni és ez maximum 4-8 év múlva történe meg.Igazából B2 angolom meg van,de lehetség hogy németből is meg lesz a B2.Ha úgy lenne egy magas fokú angolt is letudnék tenni.(Nem tudom hogy az segíteni)Norvégia nem túl fejlett,de nagyon szimpatikus.Kanada meg ilyen B terv.Mivel nem olyan fejletlen.Anglia pedig a legreálisabb tűnik az idővel nincs bajom,de nem szeretem annyira ha sok ember van körülöttem és,ezért az is kérdésesebb hogy van e munka a kisebb városokba?Plusz gondolom inkább csak tapasztalattal rendelkezőeket keresnek?

2020. febr. 9. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogsz tudni 4-8 évre előre tervezni: annyira rohamosan változik a világ, hogy szinte lehetetlen a hosszútávú tervezés.

Gondolj bele: azt sem lehet tudni, hogy év végére milyn feltételekkel fog kilépni Anglia - illetve már kilépett - az Unióból? Lehet, hoznak egy olyan intézkedést, hogy oda is csak szigorú pontrendszerrel lehet kijutni majd, mint Kanadába.

2020. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

"Norvégia nem túl fejlett"

Ezen jót röhögtem.

Senkit sem érdekel hogy B mennyi vagy. Tudsz kommunikálni az adott nyelven, ismered a szakma szakkifejezéseit vagy nem ?

Piacképes tudás kell csak azzal lehet sok pénzt keresni bárhol a világon, akár a felsorolt országokban is.

Ha még nincs diplomád, akkor nyári szünetekben menj el dolgozni gyakornoknak egy IT céghez.

Ha kíváncsi vagy a jelenlegi kínálatra regisztrálj a linkedin-en és rögtön kapsz egy átfogó képet arról hogyan áll az IT álláspiac az adott országban.

2020. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első igaz hogy minden változik,de a tervem célja nem és sose árt pár dolgot megtudni.Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek ment a 👍.Norvégiába elég ha angolt beszélek?Vagy tanulnom kéne norvégul?És Köszi a tanácsokat.
2020. febr. 9. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisebb varosokban "szoftveres programozó"-kent sincs sok munkalehetoseg. En inkabb azert aggodnek, hogy meg tudom-e tanulni a szakmat, legtobben ezen buknak el. ;) Meg tudod jol, hogy ez egy top szakma, nem is ertem a kerdest, szerintem csak trollkodsz.
2020. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha annyira trollkodni szeretnék akkor nem ilyen kérdést tennék fel,hanem valami értelmetlenebbet.Igen kereset szakma,de sokat hallok olyat,hogy nehéz munkát találni.Igazából reménykedtem pár tanácsba is,mint a második írt.Igazából mindenhonnan Angliáról hallottam és Németországról.Kanadába meg Norvégiába meg nem nagyon tudom mennyire keresset.Úgy hogy gondoltam ki írom ezt a kérdést,hát ha van valaki kint ilyen munkával,aki éppen észreveszi a kérdésem és megosztja tapasztalatait.
2020. febr. 9. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Az angol nem egy plusz dolog Angolul beszélő országokban alap dolognak számít. A tapasztalat sokat számít, pont olyan helyzetben vagyok hogy a diploma meg lesz de sajnos elég sikertelen vagyok mert a tapasztalat nincs meg. Nagyon sok embernek van diplomája mindenhol a pluszt keresik.
2020. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
“ Norvégia nem túl fejlett” made my day :D A “nem” szocska nelkul igaz a mondat.
2020. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó előtti :/

Az én iskolám intézz munkát annak aki szeretné,ezért 4-8 év,mivel addig dolgoznék és spórólnék.Így meg lesz a tapasztalatom is.

2020. febr. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!