Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik országba érdemes...

Xenil kérdése:

Melyik országba érdemes kiköltözni?

Figyelt kérdés

Kedves olvasók. Remélem nem lesz megválaszolhatatlan a kérdésem. Jelenleg a célom az az, hogy a gépgyártástechnológiai technikus után a CNC programozó képzést elvégezzem, és kiköltözzek külföldre. Nem csak azért, hogy pénzt keressek, de imádok más emberekkel megismerkedni. A kérdésem az lenne, hogy az Európai országok közül melyikbe lenne a legérdemesebb kiköltözni, ahol a legtöbbet is keresném?

Finnország, Norvégia, Svédország, Németország, Olaszország. Ezek közül melyiket ajánlanátok? Nagyon rugalmas vagyok és bármikor képes vagyok új nyelvet megtanulni, mert szeretek új nyelveket tanulni. A felsoroltak közül az olaszokkal, vagy a finnekkel tudnék a legjobban azonosulni.


18/F



2015. márc. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olaszorszag nem tipikus bevandorlasi celpont, Finnorszag sem.


Oda koltozz aminek ismered a nyelvet.

2015. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Málta
2015. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Különösen egyik nyelvet sem ismerem, egyedül az angol amit középszinten beszélek, de nagyon flexibilis vagyok. Olaszországra azért gondoltam mert imádom az országot, és a nyelv is nagyon tetszik, még ált iskolás koromban tanultam is 2 hónapot.
2015. márc. 27. 21:28
 4/5 anonim válasza:
100%
Cncsként angollal Angliában jó életszínvonalat lehet elérni egy ipari városban ahol a fizetés jó viszont a lakhatás olcsóbb pl Bristolban. Egy jó szakember fizetése 12font per órától kezdődik és abból már lehet tervezni jövőt személyes véleményem szerint. Sok sikert
2015. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kimentél?
2018. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!