Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bölcsészdiplomával felvesznek-...

Bölcsészdiplomával felvesznek-e pénzintézeti ügyintéző állásra?

Figyelt kérdés
Meg kell jelennem a helyi munkaügyi központ csoportos tájékoztatóján, ugyanis csak akkor utalják tovább az FHT-t. Úgy tűnik, le kell majd mondanom, de hallottam arról is, hogy a fenti munkakörön belül adminisztrációs munkára is hívhatnak. Olyan tapasztalattal pedig rendelkezem. Köszi a választ.
2020. febr. 10. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben, a Te esetedben nem sokat adnék arra a felvetésre, hogy "ezt, meg azt hallottam". Menj el a csoportosra, nyilván az egy db pénzügyi ügyintézőire 1 főt vesznek fel, szóval ha úgy gondolod, hogy az nem a Te állásod, attól még nem fogják megvonni az fht-t - gondolom én. Majd ott kiderül.
2020. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központok biztosítási ügynököket szoktak kiközvetíteni csoportos "pénzügyi tanácsadó" állásként, vállalkozói jogviszonyban. És nem egy embernek, hanem annyinak amennyi eljön.
2020. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úúúúú ilyenen és is voltam. Kaptama munkaügyitől egy levelet, hogy menjek el, különben irgum-burgum. Szintén pénzügyi ügyintéző volt e megnevezés. Mint kiderült az Aegon biztosító így próbált meg ügynököket, ohh pardon "pénzügyi tanácsadókat" toborozni.

Elmentem, meghallgattam, megmondtam, hogy ez nem az én világom, de következménye nem lett, hiszen megjelentél, az együttműködési feltételeket teljesítetted, meg ők it tudták, hogy mire megy ki a játék. Az ilyenek általában azokt hívják be, akinek van diplomája, mindegy milyen szakirányon.

2020. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Bölcsész diplomával csak a mekibe mehetsz úgyhogy kérek 1 dupla sajtburgert de tűstént!!!
2020. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a bankokban nincs munkaerőhiány, válogathatnak a jelöltek között, ezért biztosítási ügynök állás lesz az lesz, méghozzá jutalékos. Viszont el kell menned rá, hogy megkapd az éhbéredet.
2020. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!