Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt megelőlegezik...

Próbaidő alatt megelőlegezik a tárgyhavi bért, vagyis nem köv. Hónap 10-éig, hanem belépés után rögtön küldték,3 hónapon keresztül, tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Ez így volt az első három hónapban, vagyis próbaidő alatt, de most hogy ez letelt, nem kaptam fizut. Bevett szokás egyes cégeknél hogy csak a próbaidő után állnak át arra, hogy tárgyhó utáni hónapi tizedikéig küldik? Most nem tudom mit gondoljak, ezért nem kaptam ebben a hónapban, vagy más miatt. Nem helyi cég a munkáltatóm, majd rászánom magam, hoyg telefonálgassak ez ügyben , de kíváncsi vagyok más is tapasztalt-e ilyet.
2020. febr. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ha tapasztalt is valaki hasonlót, ez abszolút cégfüggő. Kérdezd meg az illetékeseket.
2020. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hallottam csak hasonlóról sem.

És ha eltűnik a munkavàllaló, vagy elmegy betegre aztàn kilép? Miből szedik vissza?

2020. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én első hónapban, amikor még nem dolgoztam szinte semmit és már pénzt adtak, biztos rákérdeztem volna, hogy ezt mire fel?
2020. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Volt már ilyen. De ahogy írták ez cegfuggo is.
2020. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qkker1 ***** válasza:
Már megint itt van a munkaügyis idióta!
2020. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!