Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél elkérik...

Álláskeresésnél elkérik rögtön a diplomámat?

Figyelt kérdés
Most diplomáztam le, de még nem tudtam átvenni a diplomámat, szóval fizikailag még nincs a kezemben. Kb. másfél hét múlva fogom tudni átvenni, mert a diplomaosztóra nem tudok elmenni. Kereshetek addig is állást, vagy rögtön elkérik a diplomát? Vagy megmondhatom, hogy már lediplomáztam, de csak pár nap múlva lesz nálam (gondolom mire behívnak valahova interjúra, addigra már csak pár nap lesz addig :D)?
2020. febr. 3. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az interjún nem kell bemutatni, max beléptetéskor kérik, de abból sem csinálnak általában nagy ügyet, ha pár nappal később mutatod be.


Az meg már ultimate szerencse lenne, hogy még el se kezdtél állást keresni, de már be is léptetnek egy héten belül valahova.

2020. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, így már nyugodtabban küldözgetem szét az önéletrajzomat :D
2020. febr. 3. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!