Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaköröket tölthet...

Milyen munkaköröket tölthet be egy logisztikai/ellátásilánc menedzser?

Figyelt kérdés

Jogi karon végeztem bsc-t, de sajnos nem érdekel a dolog, a gazdász és/vagy logisztikai irány már annál inkább. Szeretnék elvégezni egy ellátásilánc menedzsment msc-t, de nem tudom pontosan, hogy milyen munkaköröket lehetne ezzel a diplomával sikeresen megpályázni.


Jól lehet vele keresni? Mennyire keresett? Stb.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 11. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy nem fogja-e szétszedni a linket, a profession.hu -n az álláskeresőbe írd be, hogy ellátási lánc, fel fog hozni egy nagy halom találatot, amikben leírják, hogy mik az elvárások + mik a feladatok. Fizetések itt nincsenek megadva, erről másik cikket linkelek lent, Google-ben rá tudsz keresni.


[link]


[link]

2020. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Sajnos beigazolódott az amitől tartottam... Nekem angol középfokúm van, attól jobban nem is megy az idegen nyelv, viszont mindenütt elvárás a tárgyalóképes angol. Ez azt jelenti, hogy egy erős angol vagy német nélkül nincs is értelme ilyenbe gondolkodnom?
2020. febr. 11. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Igen, azt jelenti. Szerintem felsőfokú nélkül MSC diplomát se kapsz. (Ha igen az gáz, mert engrm annak idején fel se vettek volna, ha nincs felsőfokúm)
2020. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Akkor vmi probléma van, mert a középfokú nyelvvizsga a lényeg élő nyelvből jelenleg, 2020-ban. A rektorok utcára mennének, ha felsőfokú kellene akármilyen egyetemi végzettséghez - én még a 2 nyelvvizsgán is csodálkozom évek óta...

Amiről viszont írtál, érdekes, hogy Te pont az ellenkezőjét tapasztaltad. Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.

2020. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!