Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelező tagozatos diákmunka...

Levelező tagozatos diákmunka van valahol?

Figyelt kérdés

Levelező tagozaton tanulok és diákként szeretnék dolgozni Győrben. Tud valaki segíteni hogy hol lehet ilyen munkát találni?

Mert már nagyon sok helyen néztem de csak nappali tagozatosoknak van diákmeló..



2020. febr. 12. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

levelezősként mi a francnak neked diákmeló?


Én is levelezős vagyok rendes teljes állásban nem szarakodok diákmelóval.


Idődbe belefér a full állá is

2020. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most kezdem még csak a sulit,egyelőre nem tudom hogy fér bele az időmbe minden ezért akarok diákmunkát vagy részmunkaidős állást. Van még más elfoglaltságom is a tanulás mellett.
2020. febr. 12. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Azon keretek között amit a köznyelv "diákmunkának" nevez csak nappali tagozatosként lehet dolgozni.
2020. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Sem az estisek, sem a levelezősök nem jogosultak diákmunkát végezni.

Keress egy árufeltöltő vagy hajnali takarító munkát - azt biztosan találsz részmunkaidőben is.

2020. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet. A levelező pont azért van, hogy rendes munka mellett tudd végezni. Bár amióta a péntek is tanítási nap, ez kivitelezhetetlen, de tény, hogy attól még erre lett kitalálva.
2020. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

"Keress egy árufeltöltő vagy hajnali takarító munkát „



Áááááá nem lesz az jó neki!! Tudod írta „van más elfoglaltsága is“ nem ér az rá dolgozni!


Minek kell egy levelezősnek a mai munkaerőpiacon diákmeló? Millió hely van nem diákmeló ahol azonnal akár még ma kezdhetne. De nem jó, arra ő „nem ér rá“

Tessék. Én levelezős Msc mellett a GLS raktárban vagyok sima csomagdobáló sori melós. És nem esik le az aranygyűrű az ujjamról.



" Bár amióta a péntek is tanítási nap, ez kivitelezhetetlen, „


nekem (is ) tanítási nap a péntek és lám megoldom teljes állás mellett is... És nem szabival.

2020. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erdemes foallasban, szakmaban dolgozni, mire vegzel a bsc-vel egy diplomas, 3-4 ev munkatapasztalatu szakember leszel, 1,5-2* annyi berert, mint ha valami kiegeszito, nem szakmabeli munkat vegeznel. A legtobb ceg rugalmas, havi 1-2 munkanapot le lehet csusztatni, van szabadsag, fizetetlen szabadsag, meg kell beszelni. En semmikepp nem gondolkoznek diakmunkaban, sem anyagilag, sem a jovore nezve nem eri meg. Ugy kell szervezni az egyeb elfoglaltsagokat (vagy inkabb az egesz eleted), hogy bizony foallas mellett foiskolara jarni nem egyszeru, folemeszti a szabadidot. Ha mast is akarsz csinalni, vagy az alvasbol veszel el, vagy csuszol a sulival, ezt nagyom sok ember csinalja meg rajtad kivul. A levelezos felsooktatas a legtobb esetben elejetol a vegeig egy boven komfortzonan kivuli eletvitelt igenyel.
2020. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézz gyakornoki helyeket, mi évek óta olyan gyakornokokat foglalkoztatunk akik minimum heti 4 napot tudnak jönni dolgozni.
2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a levelező képzések nem kizárólag hétvégi vagy pénteki elfoglaltságot jelentenek ám... bőven van olyan, ahol hétköznapokon kell bejárni.
2020. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!