Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az europassos önéletrajz...

Az europassos önéletrajz sablon mennyire jó egy pályakezdőnek? Vagy van annál jobb sablon?

Figyelt kérdés
Eddig közigálláson próbálkoztam ahova volt is jó sablon viszont azt nem használhatom fel egy gyárban. Még akkor sem ha irodába jelentkeznék a gyárba.
2020. febr. 12. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi a helyesírási hibákért, de idegállapotba jöttem :D
2020. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
A skillek diagramon abrazolva a legnagyobb hulyeseg egy oneletrajzban. Ezt interjun is vissza fogod kapni. En melloznem.
2020. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Azért pályakezdőként a sulikon szakmai gyakon és a nyelvtudáson kívül sok minden nincs. Ezeket hogy ábrázolhatnám diagramon? Amúgy összehoztam valamit ha nem jó akkor így jártam.

2020. febr. 12. 21:47
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

Az enyémben nyelvtudás van diagramon, releváns szoftverek tudásszintje, generál skillek.... aki szerint hülyeség az az ő dolga....sőt kattintható linkek vannak benne... és színes .... mondjuk, az utóbbi pár évben nem házalok vele, mert nem keresek munkát, a fejvadászok keresnek a Linkedin Profilom alapján


Amikor én interjúztattam fontos volt a CV kinézet is számomra, mert munkakörökből adódóan kellett az MS Office magasabb szintű ismerete is.

2020. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%

Én is az egyedire esküszöm. Ha van rajta valami kis extra, akkor emlékezetesebb marad.

Amúgy nehéz eltalálni a jó cv-t, mert ha túl egyszerű és sablonos az a baj, ha meg kicsit részletező, hogy jobban megmutasd magad, akkor meg az.

2020. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!