Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik a prostitúciótól jobb...

Létezik a prostitúciótól jobb munka?

Figyelt kérdés

Sokféleképpen lehet rangsorolni a különböző munkatípusokat, a pályaválasztás egész komoly szakmává nőtte ki magát, azonban két dolgot szerintem kijelenthetünk.


1. Az emberek többségét a pénz motiválja. Legalábbis évi 70 ezer dollárig amit még tudományos kutatások is alátámasztanak, de ezt szerintem itt Kelet-Európában, Magyarországon kihagyhatjuk, mert nagyon kevesen keresnek ennyit, még politikusok se mind.


2. Akit nem a pénz motivál, az vagy tehetős családba született, vagy olyan szerencsés helyzetben van, hogy azt a munkát SZERETI, amiért jól fizetnek. Például imádja azt, hogy ő ügyvéd vagy orvos vagy légiforgalmi irányító.


Tehát ha várható jövedelem alapján rangsorolunk és súlyozásnak másodlagos szempontként meghatározzuk, hogy mi szükséges hozzá, akkor magasan a prostitúció jön ki győztesen, hiszen


1. Genetikai adottság kell ugyan hozzá, de messze nem annyi, mint egy sportoló esetében.


2. Tanulni... hagyományos oktatás keretein belül nem igazán kell hozzá, viszont soft skillekre szükség van ahhoz, hogy sikeres legyen valaki ebben a szakmában. Illetve a nyelvtudás itt is nagyon hasznos tud lenni, mint az élet bármely területén, de ez sem elvárás ahhoz, hogy magasan túlszárnyaljon bármilyen magyarországi átlagos bért.


3. Kiöregedés... Szintén érinti, de annyira nem, mint a sportolókat. Itt van igény még 70 évesekre is, csak nem olyan mértékben. Viszont nincs rá szükség, ha időben elkezdi az ember, mert 5-10 év alatt stabil egzisztenciát lehet építeni.


Légyszíves az erkölcsösködést hagyjuk meg az idősebb, templomba járó korosztálynak, itt most a válaszokban szorítkozzunk a szakmai szempontokra.


Létezik ennél jobb munka/karrierút, ha valaki szeretne mondjuk 30 körül már teljes anyagi függetlenségben élni és utazgatni úgy, hogy családi háttér szempontjából 0-ról indul és még egy önkormányzati lakást sem "örököl"?



2020. febr. 15. 17:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

Karriert tudsz építeni. Pl később magad is lehetsz akár szimplán domina is, vagy párom mondja mindig -igaz ő csak táncos volt, nem szobázott- , ha itthon nem lenne tiltott, akkor bordélyt üzemeltetne, ami más államokban egyáltalán nem ritka.Lásd pl. Amsterdam, Antwerpen, Hamburg , Köln stb.


Több ismerős van aki ebből élt, igaz a kiégés , a futtatók egymás lányaihoz járnak es viszik àt magukhoz, ha tudják vagy hogy nem tudsz válogatni, védettségét élvezni, ha magánzó vagy.Ha nem akkor nyugodtan vissza tudod utasítani akit nem akarsz bevállalni mar az ajtóban.


Igaz a magas költség, sok idő es penz a külsőségekre, de még mindig meg tudod tenni hogy az életed vagy családodét megalapozd. Volt olyan ukrán lány, aki pár év múlva lakást vett és az volt a célja, hogy áthozza a szüleit a begyűrűző orosz ukrán konfliktus elől. Viszont indulásnak sem biztos, hogy itthon kell ebbe gondolkozni.Igaz 2006-ban is öltek meg magyar lányt Amsterdamban de pl ha már védelem, Antwerpenben a red light, a rendőrség köre épült. A napi 100 euros bérleti díjat meg kihozod két ügyfélből vagy csak 3 nem natúr franciából 45 perc alatt. Munkatársamat kivittem neki állt alkudozni végül 50 helyett 40 eurora kapott ajánlatot gyors franciára. Ott hagytam 2 óra múlva jött, 200-ba került a végén, mert aktus is lett, de a pozíció váltásra is felszámolt 30 eurokat a lány 😁.

2020. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%

6:

1. Én ismerek ilyen lányt, egy bárban dolgozik, havonta 350 E-t költ csak a külsejére. Megmondják neki, hogyan kell kinézni.

Ezt beleszámoltad?


Albérlet: van airbnb-s lakásom, 9 E-nél kezdődik egy piperetakarítás. Ezt úgy minden vendég után beleszámoltad?

Vagy ha magad végzed, akkor csak 2-3 E a rezsi rá, de 2-3 óra is átágyazni, kimosni, kiteregetni, valamint ennek egy plusz szoba száradni, amíg jön a másik vendég.

Ha meg patyolatba szállíttatod, akkor 9E-nél vagyunk.


550-600 E körül vagyunk, és még csak az alap rezsi a tevékenység miatt...

2020. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%

"Betegségek: Ez is jogos, de mondjuk ápolónőként vagy mentősként ugyanúgy ki vagy neki téve, ha nem jobban. De még szállodai takarítóként is, ahol minden országból megfordulnak emberek."


Ez igaz.

De én ezeket sem választanám.

2020. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

7: Lehet fizetni nyugdíjjárulékot is és adót is, tehát lehet szolgálati éveket gyűjteni akármiből.

Még anyukád is fizetheti, nem kell jövedelem hozzá, nem nézi a NAV.

2020. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

> Légyszíves az erkölcsösködést hagyjuk meg az idősebb, templomba járó korosztálynak

Szerintem az ilyen, nagyban szubjektív kérdések vizsgálatakor nem érdemes "hagyni" olyan tényezőket, mint a moralitás - az ugyanis nemcsak az "idősebb, templomba járó" korosztálynál létezik, hanem a szociopatákon kívül mindenkinél. Nekem személy szerint pl. nem férne bele, ha az objektív szempontok szerint tényleg ilyen szuper lenne is. Nem az.

- Betegségek: a kórházi ápolós analógiád nem jó; a legtöbb betegség cseppfertőzéssel terjed, egy prostituált sokkal jobban ki van téve neki.

- Biztonság: két ember, egy elszigetelt környezetben, ahol bizony a férfi az erősebb - veszélyes lehet. Ahogy sok esetben veszélyes is.

- Mentális oldal: rengeteg ex-prostituált szenved PTSD-ben, mert olyan dolgokat kell teljesíteniük, meg olyan emberekkel kell lefeküdniük, akiktől amúgy hánynának.

- Szociális következmények: ha valakiről kiderül, az szinte garantáltan betesz a társadalmi kapcsolatainak.


> Létezik ennél jobb munka/karrierút, ha valaki szeretne mondjuk 30 körül már teljes anyagi függetlenségben élni és utazgatni úgy, hogy családi háttér szempontjából 0-ról indul és még egy önkormányzati lakást sem "örököl"?

Én szoftverfejlesztőként pont ezt csinálom. Ugyan nem keresek évi 70 ezer dollárt, de a közelben vagyok. És nem is kell random emberekkel szexelnem.

2020. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezo meg valoszinuleg strici. 🙄


Ulj le a 4-es metrora es nezz korbe: gondolj bele hogy most minden egyes ferfival aki ott van csokolozol, a szadba veszed a peniszet es utana dugtok. Az utolso furdetlen, rossz fogu paraszttol kezdve mindegyikkel. Hanyas. 🤢🤮


Na meg hany olyan lanyrol hallani, aki ebbol lett sikeres? Altalaban az ilyen lanyokat kihasznalja a sajat csaladjuk, pasijuk leveszi penzzel. Amikor meg mar megoregszenek es a kutyanak se kellenek, mert ne nevetess mar kinek kene 40+-os rossz boru, lottyedt fizetos no? Nem sokaknak. Akkor meg ott allnak, 0 karrierrel, 0 munkatapasztalattal, sokszor erettsegi nelkul, na akkor mi lesz? 🤔


Van igeny 70 evesekre, ja mennyiert 2000 forintert? 🤮

2020. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

6. valasz.


Ne nevettess mar. Apolonokent meg mentoskent ugyanugy ki vagy teve a betegsegeknek?

Hol elsz te. Gumikesztyurol, vedofelszerelesrol hallottal mar?


Ezek az emberek nem smarolnak a betegekkel, meg nem dorgolik a beteg izzadt valadekos boret a sajatjukhoz.

Van ovszer, de attol meg ott van erintkezes. Sok lany osszeszed mindenfele borfertozest a laba koze na meg kulonfele bakterialis folyasokat.

Vagy Bartholin mirigy cisztajuk lesz.

Herpeszes szaj, aki erzekenyebb ra. Azert megis naponta egy rakat emberrel smarol.


Szoval ide ne hozd nekem az egeszsegugyi dolgozokat, hogy hasonlo rizikonak vannak kiteve, mint a qurvak. Azokrol a lanyokrol meg nem is beszelve, akik butak, mint a tok es ovszer nelkul is vallaljak az aktust.

Az egeszsegugyi dolgozok nem smarolnak a betegekkel meg nem is engedik hogy rajuk/belejuk elvezzenek.

2020. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Onnantol kezdve, hogy a tarsadalomban el van itelve, akar eltekintunk az erkolcsos reszetol akar nem, az emberek nem fognak, igy az illeto hiaba hagyja ki a kerdes vizsgalatat ebbol a szempontbol, a legtobb esetben barmi mas jobb munka nala. Egyszeruen nem vizsgalhatsz egy esemenyt olyan szempontok nelkul, ami a kornyezeteben meghatarozo. Nincs ertelme.
2020. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mindent leírtunk már, és elég árulkodó, hogy kb mindenki ugyanúgy gondolja.

Az egészségügyhöz én is hozzá akartam szólni tegnap, de leírtátok helyettem. Ápoló, nővér nem cserél testnedveket a beteggel, nem élveznek bele. Max ad egy szurit, de azt is gumikesztyűben, ha fertőzőnek véli, és még utána is fertőtlenít.

Ha egy legalja cgány belédélvezett, fertőtlenítheted te az atyaúristent is, már késő...


A nyugdíjjárulék: nem vagyok benne biztos, hogy igazad van, bár nem vagyok bérszámfejtő. Azt írod, lehet fizetni, és azzal gyűlik a szolgálati idő.

Jöjjön valaki, aki jobban ért hozzá, és mondja meg, de én egyelőre azt mondom, hogy ez nem így van.

Ha mégis így lenne: létezik a világon olyan prosti, aki nyugdíjjárulkot fizet maga után?

Szerintem az elméleted már rég megbukott, mert azzal kezdted a témát, hogy 10-20 év alatt annyi pénzt gyűjtesz össze, hogy soha semmire nem lesz gondod. Most meg már azt mondod, lehet magad után fizetni, akkor később mégiscsak az állami nyugdíjra lennél ráutalva?

És ezt a valóságban hogyan képzeled?

A minimális nyugdíjjárulékot fizetnéd, amiből majd egy p.csányi nyugdíjad lesz? Ha erre rá vagy szorulva, akkor ugyebár mégsem sikerült olyan jókl megszedned magad.

Ha meg magas összegű nyugdíjat szeretnél, ahhoz több százezres nyugdíjjárulékot kell befizetni, megnézném én, hogy a vérrel-verejtékkel összek.rt pénzecskédet befizeted az államnak. :D


Nem volt ez átgondolva, ismerd be.

2020. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól felkészült tolvaj azért gazdagabb és szabadabb, ha már mindegy az erkölcs. Viszkis gyerek óta annyira nem is para a megítélés...
2020. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!