Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bértárgyalási stratégia...

Milyen bértárgyalási stratégia használható olyan főnök kapcsán aki előre kijelenti hogy itt semmiféle emelés nem lesz?

Figyelt kérdés

Hatalmas irodalma van a munkavállalói érdekérvényesítésnek, ezen belül is főleg annak hogyan adjuk el magunkat és hogyan képviseljük érdekeinket egy bértárgyaláson.

Különféle taktikák és stratégiák vannak.

De arról sehol se olvasok mit lehet kezdeni egy olyan főnökkel és szituval ahol is a főnök előre kijelenti hogy itt semmiféle emelés el nem képzelhető senkinek, ilyen kérést ő meg se hallgat mert emelés nincs se most se máskor és pont.

Na milyen taktika jó az ilyen főnök kapcsán?


2020. febr. 16. 10:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A "Viszlát" taktika.
2020. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

És ez a taktika hoz majd eredményt? Mert már többen javasolták hogy lebegtessek be egy felmondást és egyből lesz emelés.

De azt látom több már itt nem dolgozó épp ezt tette és elengedték őket 1 szó nélkül, 1 fillért fel nem ajánlottak nekik hogy maradjanak.

Menni akarnak menjenek. Szóval a viszlát se vezet sehova.

2020. febr. 16. 10:41
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem belebegtetni kell a felmondast, hanem fel kell mondani. Szerintem erre gondolt az #1 valaszolo is.
2020. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"hanem fel kell mondani. "


Ha ez ilyen egyszerű lenne a kérdésnek se lenne értelme. Mert felmondani fel lehet 5 perc alatt ugyan na de és utána? Hova? Vár a közmunka vagy hova?

2020. febr. 16. 10:50
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Balázska ma nagyon aktív. Elég unalmas élete lehet...
2020. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem kell lebegtetni. Ezzel a kijelentéssel ultimátumot adott. 2 választásod van: maradsz és nem kapsz emelést, vagy elmész egy olyan helyre ahol nem diktatórikus a vezetés és van beleszólásod a saját béredbe. Dönthetsz.


Speciel én bemennék, megköszönném az eddigieket, megindokolnám, hogy _miért_ mondok fel, csak hogy tudja, hibás a taktikája, és ténylegesen elmennék máshova dolgozni.

2020. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Jah, ha semmihez se értesz, akkor kuss van és meló.


Azt hittem, értelmes, tanult ember tette fel a kérdést, mert annak nem 1 munkalehetősége van. Ha nem választhatsz, akkor nem értem, mit pattogsz. Tenni kell érte, hogy jobb legyen. Semmire nem adnak több pénzt.

2020. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

Rohadt unalmasak már ezek a hisztikérdések, az ilyen lfaszjóskáktól, akiknek az univerzumába csak a jelenlegi szar munkahelyük meg a közmunka létezik...

Kicsit lépj ki a való világba és nézz szét.

2020. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"hogy _miért_ mondok fel, csak hogy tudja, hibás a taktikája, "


Bánatában még aznap felkötné magát szerintem.... (ja nem. Magasból szarna rá és 1 hét múlva 10 másik embert állít be a helyedre ha akar)

2020. febr. 16. 10:53
 10/25 A kérdező kommentje:

"Kicsit lépj ki a való világba és nézz szét."



A profession jobpilot cvonline stb oldalakon megpályázott és válasz nélkül hagyott vagy elutasított pályázataim az álláskeresés terén eléggé kimerítik a "való világba való kinézés" fogalmát?

2020. febr. 16. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!