Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig mondható el egy...

Mennyi ideig mondható el egy béremelésről hogy „most kaptad“? Hány hónap?

Figyelt kérdés

Ha a főnökség azzal utasít el egy béremelési kérést hogy „most kaptál emelést“ akkor az emelés után hány hónapig mondható el hogy igaza van?

Mert ha valaki mondjuk tavaly ősszel kapott egy emelést és most újra kérne, ez esetben oké.

De ha valaki 18ban kapott emelést és most 20 van, erre is rá lehet húzni hogy „most kaptál“?


2020. febr. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év. Az inflációt évente azért jobb helyeken minimum követik.
2020. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Az inflációt évente azért jobb helyeken minimum követik."


Hát itt meg én személy szerint 18 óta nem kaptam, de bőven vannak akik meg nem 18ban hanem 17-16ban kaptak emelést akkor is ilyen br 8-10E ft-ot.

Tehát még az inflációt se fedezi.

És mondom van aki 4 éve semmit, én csak 2 éve nem.

2020. febr. 17. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is évente illik emelni. Tavaly nyár az "most volt" tavaly január nem.
2020. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó hát itt a főnök szerint 18 is most volt, és mit tehetek semmit, nála a döntés joga ha nem emel hát nem emel
2020. febr. 17. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondj fel.
2020. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!