Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmába vágjak bele?

Milyen szakmába vágjak bele?

Figyelt kérdés
11 éve szakács vagyok, annak is végeztem a sulit szóval csak szakács, vendéglátóipari diplomám van. Ha minden jól alakul pár hónap múlva Budapesten fogok élni és mivel itthon jelenleg már 3-4 éve konyhafőnök vagyok szünetet tartanék (családi okok miatt főképpen) Milyen szakmába érdemes bele vágni ahol meg is fizetnek érte rendesen? Fizikailag terhelhető vagyok, pszihikailag is rendben, gondolkodtam Lidl Aldi meg ezeket nagyo nnyomják és állítólag jól keresnek viszont az szerintem túl betanított munka vagy én se tudom. A minimum amit szeretnék keresni 250 000 huf.
2020. febr. 20. 23:03
 1/2 anonim válasza:
Pék
2020. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bele akarsz vágni, akkor én egy hentes szakmát tudok javasolni!
2020. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!