Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen suli mellet szeretné...

16 évesen suli mellet szeretnék dolgozni mekibe. Lehetséges, hogy nem tesznek kasszába?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kasszába dolgozni,mert nem rutok emberrekkel beszélni. Beszédhibás vagyok. Nem vészes,de akkor is...

Milyen hátul dolgozni? Nehéz?


2020. febr. 22. 17:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék jelentkezni az állásra?
2020. febr. 22. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Van egy alap szűrő amint halmozottan fogyatékosok nem jutnak át, szóval szerintem nagy reményeket ne fűzz a munkához. Esetleg takarítónak kegyelemből.
2020. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Probald meg es interjun kerdezz ra. Szerintem amugy inkabb hatra nehez nekik embert talalni, mintsem kasszaba.


A beszedhibad meg minel hamarabb elfelejted annal jobb. A mai vilagban mar csak a bunko parasztok neznek le egy masik embert a beszedhibaja miatt, azoknak a velemenyere meg nem kell sokat adni. Az o szegenysegi bizonyitvanyuk, ha emiatt megszolnak.

2020. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

2. remelem tudod mi az a halmozottan fogyatekos. Hat eladulom, nem a beszedhibas. Kevered a szezont a fazonnal aztan osztod itt esz nelkul a hulyeseget, mikozben lehuzol egy dolgos gyereket, aki iskola mellett munkat keres.


Igy kell ezt, taposs bele egy 16 evesbe. Nagy ember lettel ezaltal.

Az ilyet, mint amilyen te vagy meg kene jelolni, hogy messzirol lassak rajtad az emberek a rosszindulat jelet es tudjak nem kell veled foglalkozniuk.

2020. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem a beszédhiba miatt írtam hanem mert úgy gondolom, hogy ennyire ostoba kérdést beszámítható ember nem tesz fel.
2020. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
#6-os, szállj le a Kérdezőről légy szíves, még csak 16 éves.
2020. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.-os leszavazhatsz 10x is, nem erdekel. :)


Ket beszolas kozott nezz kicsit a tukorbe es gyozd meg magad arrol, hogy jol tetted, hogy beszoltal egy 16 evesnek.


Mellekesen nem ertem mire mondod, hogy nem jo kerdes. Tok jo kerdes.

Felmeri a terepet elore.

Az a buta, aki ugy megy interjura, hogy lovese sincs a cegrol es a munkarrol.

2020. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

# 6



Na ebben a kérdésben aztán pláne mi az idióta?

2020. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!