Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy illik egy "állásinterjúra...

Hogy illik egy "állásinterjúra" Menni és beszélni?

Figyelt kérdés

Nem nagy cucc, a mekis munka,de mivel elég esetlen vagyok muszály ezt is komolyan vennem.

Beszéd hibás vagyok, így felkészülnék mindenre.

Mit kéne mondanom?

Hogy zajlik ez az egész dolok?

Nehéz lesz a konyhában, ha megkérem,hogy csak oda rakjanak?

Nem illetlenség,ha megkérem erre?


2020. febr. 22. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem kell tulloni az oltozkodest.

Farmer, 1 ing interjura max.

Lenyeg. hogy ne Rick & Morty-s vagy Slipknotos poloban allj oda.


Semmi extra nem lesz.

Azt akarjak tudni hany napot es milyen muszakokat tudsz vallalni.

Hetkoznap/ hetvegen dolgoznal.

Esetleg unnepnap mint majd a marcius 15, husvet dolgoznal-e.


Nem, nem illetlenseg. Egy sima kerdes, semmi illeten nincs benne. Max azt mondja igen. vagy nem, neha be kell allni a kasszaba. Majd kiderul.

De ha nem kerdezel ra, nem mondod, akkor nem fogod tudni es ok se fogjak tudni, hogy inkabb konyhan lennel.


Konyhan nem tudom milyen a hangulat. Nekem eleg porgosnek tunik kulso szemmel, de eleg sokan csinaljak, szoval biztosan kibirhato, meg lattam mar porgosebb helyeket is.

A munka maga szerintem nem nehez. Csipog a gep kiveszed, rateszed, osszerakod. Max kicsit monoton, de elso munkanak tokeletes egy 16 evesnek suli melle.

2020. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszelni kb. mint ahogy iskolaban beszelnel a tanaroddal, aki nem haverkodik az osztallyal.


Koszonsz.

Jo napot kivanok!

Kiss Zsolt vagyok, 3 orara volt egy interjum megbeszelve a managerrel, Toth Tamassal.


Szolnak a managernek.

Neki is koszonsz!


Jo napot kivanok. Kiss Zsolt vagyok.

Aztan beszelgettek.


Lenyeg, hogy lassak rajtad szeretnel dolgozni es tudsz is dolgozni es normalisan viselkedsz; tisztelettudo vagy, nem pedig egy flegma gyerek.

2020. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Ja es legyel ott idoben!

Akar 10-15 perccel hamarabb erj a meki kornyekere, max nem mesz be. (ne lassak hogy ott vagy)


Par perccel ido elott akar bemehetsz es jelezheted hogy megjottel

De aki kesik, akar legyen BKV vagy akarmi az mar az elso rossz pont.

2020. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!