Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra teljesen...

Állásinterjúra teljesen feketében illik menni? (Nő)

Figyelt kérdés
Fekete egybe ruha(irodai) vagy fekete nadrág, fekete felső
2019. jan. 1. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egybe feket ruha jó, habár akkor valami ékszerrel, visszafogott de színes sállal nem árt feldobni. A fekete felső fekete nadrág összeállítást én inkább hanyagolnám, nem temetésre mész. Nincs olyan hogy feketében illik vagy mem illik állásinterjúra menni, csak mégis jobb azért ha nem gyászmadárnak öltözöl.
2019. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én már voltam. Mondjuk akkor épp gyászoltam.
2019. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha gyászolsz, akkor persze, érhető. De egyébként miért mennél teljesen feketében? Amúgy teljesen mindegy, hogy miben mész, téged minősít, ha nem megfelelő a ruhaválasztásod, illetve ha meg jó vagy, akkor meg nem azon fog múlni, hogy tiszta feketében, vagy éppen tiszta fehérben mész.

A lényeg, hogy legyél tiszta, ápolt és az alkalomhoz megfelelő öltözetű, tehát ne mackónadrágba menj azért.

Amúgy kifejezetten nem illetlen feketében menni, de felülről lefelé sötétedő színben illő, tehát világos blúz, sötét szoknya vagy nadrág.

Ha fekete ruhád van, akkor azért egy más színű kis zakó nem ártana. Tényleg nem temetésre mész.

2019. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem egyberuha, ne vegyél fel feketét feketével, még ha gyászolsz, akkor sem, legalábbis ne interjúra, mert az magánügy, a gyász.

Az egyberuhát dobd fel valami színes kiegészítővel, blézerrel, selyemsállal, ékszerrel.

2019. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jan. 1. 16:25
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Szerintem a pitch black szerkó krwa jól néz ki :P


[link]

2019. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha. Főleg hogy nő vagyok.... 😂
2019. jan. 1. 17:13
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Pff... segítek neki, erre kifogásokat keres.


na tessék, itt egy pitch black biznisz kislány, krwa jó szerkóban:


[link]


de ez is kúl:


[link]


Jó lesz az.

2019. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítesz 😊
2019. jan. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!