Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl-ben mindenképpen kell...

Lidl-ben mindenképpen kell pénztàrban is dolgozni? Félek, hogy valami hibàt vétek ott.

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2020. febr. 26. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegeden bolti dolgozót keresnek ami tartalmazza: raktárosi, árufeltöltési illetve pénztárosi feladatokat.

árufeltöltésért gondolom nem fizetnek bruttó 300-at :D

2020. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen boltokban szerintem mindent kell csinálni - igény szerint.
2020. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lidl, Aldi mindenki mindent csinál. Csak így lehet hatékonyan.
2020. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 26. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Az új munkatárs feladatai:

-árupakolás

-kasszázás

-helyben sütött pékáruk megsütése

-takarítás

2020. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj a kasszától, sokkal egyszerűbb, mint gondolnád. 3 év után nekem is szóltak, hogy most már kasszázunk is. Hűha, gondoltam, mert én eléggé szétszórt, szórakozott vok. De én is meg tudtam tanulni, hát igen, néha volt, pár 100 ft hiányom, a cég lenyelte, de azért van egy határ, pár ezres, onnan tényleg kirúgják a dolgozót.

A lényeg, hogy már nincsenek utalványok, mint pár évvel korábban, csak a kp van és a bankkártya. A visszajárót kiírja a gép, nem hiszem, hogy az 500-ast 50-esnek néznéd vagy 200-asnak. Ne siess már az elején, mosolyogj a vevőre, ha durci is. Lesz úgyis vki az elején melletted, figyeli, hogy mit művelsz. :) Amikor pedig egyedül leszel és jön egy stornózás vagy nem fogad el vmit, akkor majd szólsz. Aztán már Te is meg tudod oldani egyedül. Én egyedül a telefonfeltöltéstől tartottam, annyira ritka volt, hgoy a rövid idő alatt, amíg kasszáztam, mindig szólnom kellett, hogy vki jöjjön.

Én szerettem a kasszázást, szívesen köszöntem, de nem sztoriztam, mert akkor nem figyeltem... Más kolléganőm sztorizott, beszélt, járt a szája, csinált néha ő is egy kis hiányt, de ha nem bír csendben maradni, hát nem bír. Arra figyelj, hogy a kapott pénzt mindig mond ki - 1000 Ft - és tedd magad elé, mert - nekem mondták a kollégák - néha a vevő "téved", hogy ő 10-est adott. Nálam nem volt ilyen, de mint tudjuk, élelmes a magyar. A kasszából számold ki a visszajárót, utána neki is számold ki. Ha elnéztél vmit, akkor semmi baj, újra megszámolod. Nem utaznak arra, hogy szívassák a kasszást, de mindenhol vannak ilyen emberek.

2020. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz a kasszázástól, akkor nem neked való a szakma. Én is kasszáztam 0 tapasztalattal. Nem tartottam tőle, kihívás volt, kalandnak jó volt, de elég volt.
2020. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, végül a pennybe hívtak be. Azt megtudjàtok mondani,hogy mennyi idő utàn kell beülni a kasszàba, àltalàban?

Előre is köszi!

2020. márc. 1. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
6. vok, ne úgy állj neki, hogy "kell beülni". Ez is a meló része, nem tudsz mit tenni. Meg fognak tanítani, nem várják el, hogy rögtön tudj kódokat, stb. Sokkal-sokkal könnyebb most már a kassza, mint évekkel ezelőtt volt, nagyrészt csak húzogatni kell a termékeket. Ami "bonyolult", megkeresni a zöldséges gombok között a krumplit és beütni a max. 1 féle utalványt, ami lehet, nincs is naponta. Nem lenézésként írom, semmi esetre sem, én szerettem kasszázni, de melóhelyet váltottam. Mint írtam, én is tartottam tőle, de csak magamnak okoztam vele kellemetlenséget akkor, amikor erre gondoltam... Megszerettem, sőt, kértem is, hogy mehessek már kasszába. Talán 1 hét után szóltak, hogy megtanulom, 1 nap tanulás és még aznap már kasszáztam úgy, hogy vki figyelt. Aztán másnap is figyeltek rám, de már nem fogták a kezem.
2020. márc. 2. 19:10