Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetés és elhelyezkedés...

Fizetés és elhelyezkedés szempontjából gépi forgácsoló + CNC gépkezelő OKJ-t érdemes elvégezni? Hány év itthoni tapasztalat kell hozzá, hogy felsőfokú angol és középfokú dán nyelvtudással alkalmazzanak Dániában, vagy máshol külföldön?

Figyelt kérdés
+ nyelv megtanulása nélkül...

2020. febr. 28. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Honna tudjuk, írj dániai vagy külföldi fórumokra.

Itthon nem mondanám, hogy megéri, hamrabb tudsz több pénzt keresni egyéb szakmákkal.

2020. febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a Dániás dolgot csak bónuszként írtam, hátha valaki tud valamit erről is...

Ha nem, az sem baj.

Az első kérdésre anélkül is lehet válaszolni.


A válaszod másodikfelét jó lenne, ha kicsit kifejtenéd, leírnád hogy mit értessz például más szakma alatt és hogy amúgy miért fondolod így... Pl. tapasztalat?

2020. febr. 29. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Igen, tapasztalat. 90% hogy pályakezdőként betanított jellegű munkára fognak felvenni (ha egyáltalán felvesznek). Azzal bruttó 220-250-es bérre számíthatsz szerintem max. Mondjuk elmehetsz folyamatos négyműszakos munkarendben gépkezelőnek is valamelyik multihoz, az pótlékok miatt többet fizet, főleg ha bemész hétvégén éjszaka túlórázni.

Építőipar most állítólag nagyon megy, érdemes abba az irányba nézelődni ha valami szakmát akarsz amivel gyorsan el tudsz helyezkedni.

Villanyreszelővel megéri vállalkozni is, főleg ha tudsz felszerelést szerezni pl. melóhelyedről 😊.

Én egyébként ha újrakezdhetném elektronikai műszerésznek tanulnék, mert rájöttem hogy az elektronika jobban érdekel mint a vas. 😁

2020. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

el lehet helyezkedni, most mondjuk pont nem annyira, mert kevés a meló mindenfelé, amúgy eléggé alulfizetett, jól keresni vele elég nehéz


a széria, különösen a 3 -a 4 műszakos, hétvégés stb. melókat el kell felejteni. Azok az egyik legrosszabb, legalja munkák, amit egyáltalán munka címen lehet végezni, teljesen rabszolga, monoton agyhalott melók.

2020. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok a szakmában, a kezdő fizetésem nettó 230 volt + cafeteria, egy műszakban. Most már más cégnél vagyok de nettó 280+cafeteria+ van negyedéves bónusz, szintén 1 műszak.


Cége válogatja nyilván, hogy ki mennyit fizet, de ahol szar, oda nyilván nem kell menni :)

Sok siket 🙏

2020. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!