Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 430ezer nettó az milyen...

430ezer nettó az milyen fizetés? Átlagos vagy inkább sok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ennyit keres és sosem jön ki hó végéig, kevesli a pénzt. Szerintem ez kevésnek nem mondható, de nem tudom hol helyezkedik el a skálán. Szerintem ki lehet ennyiből jönni, ha lenne munkám azt hiszem örülnék, ha ennyit keresnék, de pl. azt tényleg nem értem, hogy 90ezerből hogy jönnek ki emberek, mert az tényleg kevés.
2010. júl. 24. 17:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%
már ne haragudj de Te (és ismerősöd) totál hülyék vagytok? Ez egy nagyon jó kereset! Én informatikusként közel sem keresek ennyit. Átlagos mércével számolva ez rengeteg pénz. Azért arra kiváncsi lennék hogy nem jön ki ennyiből... talán szerencsejátékozik, k*vázik vagy vett egy ferrarit? szerintem egy átlagos színvonal tartásához albiban való lakás mellett kb. 100-150-et költ az ember havonta, de ebbe beleszámoltam már a ritkább költéseket is (ruházkodás, havi 10-ért a bérlet, stb...). sok ember még ennyi pénzt sem költhet, mert nem keres ennyit...
2010. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Ez leginkább attól függ, h mekkorák a kiadásai.


Ha van két gyereke, meg egy gyesen lévő felesége, akkor már nem is sok ez a pénz. Ha van mellé egy lakáshitele is, akkor már simán elhiszem, h panaszkodik...

2010. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi 3-an élünk kb. 270 ezerből. Nem sírok, de lehetne több is. Szerintem a 430 ezer simán jó, még a gyeses feleség és a lakáshitel mellett is...
2010. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

jóval átlag feletti, a legtöbb ember 90-120 körüli nettóból él...

gyesen lévő feleséget meg lakáshitelt röhögve ki lehet ennyiből fizetni

2010. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

430 nettóból aki nem jön ki az akassza fel magát


Nagyon nagyon jó fizetés.

2010. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát, Londonban tényleg nem lehet ennyiből magas életszínvonalon élni, de mosogatásból is összejön 300ezer nettó.


Ha Mo-n él, akkor valamit nagyon rosszul csinál, kivéve, ha nem kell magán kívül még minimum 5 embert eltartania...

2010. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi öten élünk kb ennyiből és hát igen, baromi kevés. Csak a kajánk 150-200 ezer egy hónapban, plusz rezsi, plusz ruházkodás, plusz közlekedés, plusz lakáshitel, plusz ősztől két egyetemista és egy középiskolás gyerek, mind kollégiumban, más városban... mínusz 200ezren áll a számlánk már fél éve és nem is látom a kiutat...
2010. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyesszám harmadik személyről beszélsz, tehát egy ember nem tud kijönni ennyi fizetésből?!

A szívem megszakad:( ez kb. 650e bruttó körül van. Legyen a rezsije havi 100e, marad naponta 11e forintja, és kevés? Akkor mit szóljanak azok a szerencsétlen emberek, akik a nettó minimálbérből kénytelenek megélni.

Sajnálom a barátod, én a helyében elmennék ebből az országból,mert itt csak éhen döglik.

2010. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon jó havi jövedelemnek számít. Ha pénzügyi IQ-ja is lenne mellé, akkor nemhogy simán kijönne, hanem könnyen és gyorsan kikerülhetne a mókuskerékből. Persze azon is múlik, milyen elkerülhetetlen kiadásai vannak.
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez meg kulfoldon is eleg jo fizetesnek szamit! Sot! Itt Spanyolorszagban, ahol en vagyok, az atlagfizetes kb. a fele, szoval nekem ennyi penzzel senki se sirjon...barhol is el!
2010. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!