Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Léteznek Magyarországon olyan...

Léteznek Magyarországon olyan munkák, ami 100% távmunka/home office? Ha igen, milyen munkák ezek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem igazán. Olyan szokott lenni, hogy heti egyszer lehet otthonról, az it szektorban.
2020. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Vállalkozóként pl pályázatfigyelés pályázatírás, tàvkönyvelés, pénzügyi, ado tanácsadás stb.
2020. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

válaszd külön a két dolgot. érdekel home office meló, mert mondjuk magasan képzett szoftverfejlesztő vagy amit otthonról is el tudsz végezni jobb helyeken


vagy semmihez nem értesz, a munka derogál, és inkább otthon vagy 4 fal között, csak adjanak valamennyit


te melyik kategória vagy?

2020. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen léteznek. Azt mondjuk nem feltétlenül értem, hogy Magyarország miért kikötés, ha távmunkáról van szó.
2020. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én már junior/diákként 100% remoteban voltam. iOS Fejlesztő.
2020. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

A programozók, weblapfejlesztők, marketing szövegírók, fordítók szinte mind távmunkások. Az adatbevivők egy része is az, ha nem titkos adattal dolgoznak.


Kell valami jó szakképzettség hozzá. Különben csak olyan alulfizetett melók lesznek, mint művirág összeszerelő, vagy babaszemfestő.

2020. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék, nem szakképzettség kell, hanem szaktudás.
2020. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Online nyelvtanítás. Én ezzel is foglalkozom.
2020. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!