Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nem diplomás gyorsan...

Milyen nem diplomás gyorsan elvégezhető szakmák vannak, amelyek piacképesek és introvertált embereknek ideális?

Figyelt kérdés

Diplomás munkanélküli vagyok nulla munkatapasztalattal és egyre inkább úgy érzem estin leszek kénytelen kitanulni egy új szakmát, (nyelvtudás terén is elég rosszul állok) ez a párosítás pedig kb azt eredményezte, hogy sehonnan nem hívnak vissza.

Viszont alapból introvertált is vagyok (az értékesítésnek már a gondolatától is rosszul vagyok és a "karizmám" miatt fel se vennének) így olyan szakmán agyalok most, amit rövid időn belül el tudok végezni (sürget az idő, mert szüleim már alig tudnak támogatni) és természetesen a képzés után azonnal van esélyem munkába állni. Elegem van a próbálkozásokból és a munkanélküliként itthon töltött vegetálásból. Dolgozni akarok!



2020. márc. 3. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Targoncavezető, sofőr, áruteritő, futár, raktáros, betanított operátor, adatrögzítő. Ezekre a helyekre mind felvesznek, néhányhoz szakma se kell és emberekkel sem kell különösebben kommunikálnod. A fizu helytől függően lehet 140ezertől 250ezer.
2020. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!