Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT Helpdesk realis berigeny...

IT Helpdesk realis berigeny es velemenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A heten lesz az elso allasinterjum, IT Helpdesk Level 1.5(ezt meg nem teljesen ertem, nem tudtam, hogy van a level 1 es 2 kozt egy fel szint :)). Nem sokat tudok az allasrol egyelore, brit es amerikai ugyfelek szamara desktop support telefonon emailben es tavvezerlessel, szoval felsofoku nyelvtudas kell, ami megvan. A munkaido elvileg heti 40 ora viszont a munkarendben 24x7 van irva, tehat gondolom ejszaka is lenne benne :/


Milyen berigenyt mondjak? Debrecen, tehat nem Budapest. Ismeroseim azt mondtak a berminimumnal (brutto 190 korul?) nem fognak tobbet adni, ennel ne is mondjak tobbet mert felvesznek valakit minimalberre, en viszont ezt keveslem annak fejeben hogy ejszakazni is kell.


Mi a velemenyetek? Igazabol az IT-ben szeretnek dolgozni de nincs diplomam, jelenleg a CCNA-ra keszulok es mindenkepp akarok valamilyen helpdesk allast csinalni hogy legyen valamennyi tapasztalat a CV-ben, mert anelkul eselytelennek erzem, ez az egy viszsahivas amit eddig kaptam kb 10 megpalyazott ilyen allas kozul.



2020. márc. 4. 09:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Bruttó 190 baromi kevés. Én 3 éve bruttó 290 ezerrel kezdtem, szintén helpdesk munkakörben Budapesten. Szerintem te is simán kérhetsz ennyit.

A 24x7 szerintem azt jelenti, hogy a napi 8 óra munka után készenlétet rendelnek el, ha szükség lenne IT támogatásra, legyen valaki mindig elérhető.

2020. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már bérminimumot mondj. Az ismerőseid csak irigyek. A leírás alapján ez az angol telekom, az kicsit jobban fizet, mint a német hasonló cég. Csillogtasd meg a CCNA tudásod, és mondj legalább br 300at.
2020. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a helpdeskhez nem értek, de multinál más poziban vidéken 2013-ban bruttó 210-zel kezdtem. Szerintem is nyugodtan mondj bruttó 300-at.
2020. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a telekom, ez a Transmcosmos! Egyebkent köszi!
2020. márc. 4. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
4: na azt pont nem ismerem. De ez esetben próbáld majd meg a BTt is :)
2020. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Ezért a munkáért főleg hogy nyelvtudás is kell nem kicsit, megalázóan kevés.

A magenta cégnél egy sima lakossági ügyfélszolgálatos is br 300 körül kezd, szóval ezért az állásért minimum 300-ról indítanék, de én szemrebbenésnélkül bemondanák még 325-öt is.


24x7 a folyamatos munkarendet jelöli, a hét minden napján 24 órában tehát az fix kell éjszakázni nyilván erre majd megkapod a különböző pótlékokat még.

2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!