Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy mentőápolót mennyire...

Egy mentőápolót mennyire hátráltathatja a munkájában az, hogy nem valami ügyes kezű?

Figyelt kérdés

Mentőápolónak szeretnék majd tanulni azonban van egy olyan problémám, hogy abszolút nincs érzékem a finom, apró dolgokhoz. A csavar simán kifordul a kezemből, egy szeget is csak akkor tudok beütni ha legalább 5cm átmérőjű. Egyszerűen nincs kifejlődve az a kézügyesség, hogy apró, makett alkatrészekkel elbánjak. Én azt szeretem amikor kezembe csapják a nagy 20-30 kilós cölöpöket aztán lehet markolni, tépni, szakítani, hajintani. Na ahhoz nagyon értek. De egyszerűen a finom dolgokhoz nem áll rá a kezem. Amikor tavaly nyáron jogsit csináltam akkor is mondta az oktatóm, hogy annyira nincs érzékem a finom dolgokhoz, hogy én valószínűleg egy irodában poshadva fogom leélni az életem. Ezt arra fel mondta, hogy nem voltam képes finoman bánni a sebváltóval. Nem tudok egyszerűen mit csinálni, minden apró, könnyed dolog esik szét a kezemben.

Szerintetek képes leszek így végezni mentőápolói munkát? Ott mennyire kell kézügyesség?



2020. márc. 8. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egy injekciót be tudsz adni? Egyébként nem hiszem, hogy ezt ne lehetne fejleszteni.
2020. márc. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs...

Semmiféle egészségügyi gyakorlatom nincs.

2020. márc. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!