Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogadás után a főnököm nem...

Fogadás után a főnököm nem hajlandó kifizetni a nyereményem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egy logisztikai cégénél dolgozom, és egy havi fizetésemben fogadtam a főnökömmel, (350ezer)hogy a telephelyén 2perc alatt betolatok egy rámpára kanyargós pályán egy nyerges szerelvénnyel. A manővert hibátlanul teljesítettem kevesebb, mint két perc alatt, de mégsem hajlandó fizetni. Azt mondta, hogy csak poénból fogadott, és nem gondolhatom komolyan, hogy emiatt ennyit fizessen.

2020. márc. 9. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha komoly volt a fogadás, gondolom akkor írtatok róla szerződést ügyvéd vagy közjegyző előtt. Azzal megtámadhatod a bíróságon.
2020. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi közjegyző, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak kezetfogtunk. Számomra a fogadás szent, és ha veszítettem volna, akkor szemrebbenés nélkül kifizetem.
2020. márc. 9. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
de hülye vagy te istenem.,,
2020. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Te szerencsejáték függő vagy, ráadásul naiv is. Hogy hihetted, hogy emiatt valaki 350ezret fizet neked?! Ha történetesen buktad volna a fogadást, akkor a főnököd sem fogadta volna el a pénzt.
2020. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha tovább követelőzöl holnap már be se gyere, Üdv a főnököd.
2020. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadj soha többet, és ilyen nem lesz. Még szerencséd, hogy nem vesztettél, elképzelted minek gondolt volna a főnököd ha tényleg kifizeted? 🤦
2020. márc. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úriember biztosra nem fogad - ez vmelyik filmben volt. Szerintem Te biztos voltál magadban, hogy megnyered a fogadást. Nincs ezzel baj, mármint a magabiztossággal. Csak tudni kell helyén kezelned a dolgot. Elhitted, hogy a főnök fizetni fog, még úgy is, hogy Te is? Ha igen, akkor naív vagy. Én nem hinném el, hogy vki ezért fizet, még egy borzasztóan nagyon gazdag ember. Mert épp azért fogad mindkét fél, hogy az egyik elveszti. De mi van, ha mégis nyer? Azt írod, hogy Te fizettél volna. Hááát, úgy legyen, bár én nehezen hiszem el, ebben nem fogjuk tudni meggyőzni egymást.

Mérlegelni kellett volna, hogy megér-e ennyit vagy sem. Inkább vetetted volna fel kamerára a manővert, feltetted volna a youtube-ra vagy kerítettél volna olyan céget, akit ez érdekelhet, reklámarcnak jó lennél és még kereshettél is volna vele.

Máskor gondolkodj, nehogy aztán olyanba fogadj, amiből felelőtlenség lesz...

2020. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!