Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nézik le sokan az...

Miért nézik le sokan az ügyfélszolgálati dolgozókat?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom vagy mondják, hogy az elég szar meló, nincs semmi presztízse, nem ért semmihez aki azt csinálja. Nem értem miért lenne rosszabb mint bármilyen másik irodai meló.

2020. márc. 11. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem kell hozza szaktudás.

Nem rosszabb, mint bármelyik másik irodai meló, az “irodai melo” ugyanolyan ciki, mivel jellemzően ez a szakma nélküli aktatologato, akit csak azért nem automatizálnak le, mert akkora fizetést sem kell adni nekik, hogy megérje....

2020. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az ügyintézőt veszik az ügyfélszolgálattal egy kalap alá?
2020. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem nézem le, de szerintem ratyi munka, biztos nem tudnék elviselni napi kommunikációt az ügyféllel nevezett állatfajjal. Minden tiszteletem az ilyen acélidegű embereknek. Én elvagyok a nyugis back office munkámmal.
2020. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Azért nézik le, mert "nem tanult.

Lefordítom:

- nem a karrier a legfontosabb az életében,

- tanult, csak feleslegesen (mint pl én)

2020. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy lenéznék.
2020. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Ez a munkám nekem is...
2020. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Azt hogy nem tanult az hülyeség.

Pl egy bankban dolgozó is ügyfélszolgálatos. És elég komplex tudas kell. Pl jelzáloghitelezes, aktív, passzív bankügyletek elvégzése, belsö szabályzatok ismerete baromi nagy tudás kell.

2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Titkárnő vagyok, úgyhogy valamennyire átérzem, hogy lenéznek, mert sokak szerint semmi tudás nem kell hozzá, és csak érettségi is elég. Hát ha csak érettségivel jelentkezik valaki egy ilyen jellegű munkára, azt körberöhögik, mert valóban sokat kell tanulni egy ilyen pozícióért is.
2020. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

#8

Na hallgatjuk, miket kell tanulni?

2020. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Eleve pénzügyi termékek bank biztosítasi teruletek ügyfélszolgálatára MNB vizsga kell amennyiben nincs akkor diploma sok helyre. A másik kiemelkedő kommunikáció 8 elemivel vagy 0 szakképzettséggel nem nagyon veszik fel az embert ilyen helyekre. Több rendszert kell párhuzamba kezelni kozbe koncentrálni h az ügyfélnek érthetően világosan megfogalmazni a kérdésére a választ. Nem lenézendő terület mert sokféle készséget igényel melyet más teruleteken is lehet hasznosítani. Az egyszeru aktatologató admin semmilyen készséget nem igényel.
2021. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!