Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Koronavírus miatti nem tudok...

Koronavírus miatti nem tudok dolgozni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyakornok vagyok egy multinál, nagyon szeretem a munkám, szakmailag is jó fejlődési lehetőség, sőt ha befejezem a diplomám is szívesen maradnék itt. Viszont most a koronavírus megelőzése érdekében bezárt határozatlan időre, gyakornokoknak pedig nincs lehetőség home officera, ami azt jelenti, hogy a teljes fizetésemnek lőttek bizonytalan ideig. Kínában 3 hónap volt mire lecsengett ez az egész, de Olaszországban is húzódik már egy ideje.

Mivel diákként nem tudtam még túl nagy megtakarítást félretenni így a megélhetésem is múlik rajta. Persze rokonok ki tudnak segíteni, de ezt maximum utolsó lehetőségnek szeretném használni.

Dolgozni szeretnék de a vírus miatt nem hiszem, hogy bárki alkalmaz új embereket, gyakornokokat. Alkalmi munkát is keresek de nem nagyon találok. Gyakorlatilag bármit elvállalnék, de eddig ahova telefonáltam alkalmira ott mind azt mondták, hogy a vírus miatt most nem keresnek új alkalmazottat. Mégis hogy tudnék így dolgozni, biztosítani a megélhetésem?


2020. márc. 13. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy egyedül. Három ismerősöm is van, akinek a munkahelye leáll és ők fizetés nélküli szabin vannak. Fogalmuk sincs, miből fognak megélni, rezsit, lakáshitelt fizetni. Ezzel nem törődik az állam, fontosabb a pánik keltés.
2020. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Köss kompromisszumot, nem ez lenne életed utolsó megalkuvása!

Ha nem kershetsz pénzt megélhetésedre gyakornokként, akkor nem is kell a zseton?

2020. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nappalis vagy, akkor diákmunkát vagy munkaerőkölcsönzőt keress.
2020. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Gyártsál otthon maszkokat és utána azt árulhatod.
2020. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem a pénz a legfontosabb a világon!
2020. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem akarok dolgozni. Dolgozni akarok. De a fertőzésveszély miatt csak elutasítást kaptam eddig.
2020. márc. 13. 09:01
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Mekibe felvesznek
2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Jobban teszed ha a popódon maradsz ebben az időszakban. Örülj neki, hogy nem kell bemenned ebben az időszakban. És Kínában még rohadtul nem csengett le, csak csökkent valamivel az új megbetegedettek száma, ennyi! Még ez minimum nyár közepéig el fog tartani. Ha mázlid van 30+fok felett kinyíródik a vírus és mehetsz dolgozni.
2020. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson a gondolat, hogy én vállalkozóként fizetem a járulékomat, fizetem a bérleti dijat, üzletrezsit, vevő meg nincs. Kapásból 350 ezer mínusz a hónapom.

Szerintem cseréljünk.

2020. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltő diákmunka? Én csináltam egyetemistaként, mindig kerestek embereket. Most meg hogy lepusztítják a boltokat, gondolom még jobban. Iskolaszövetkezeteknél nézelődj.
2020. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!