Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MI a véleményetek a tűzoltó...

MI a véleményetek a tűzoltó szakmáról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a tűzoltóságról mint munkahelyről ? Az érdekelne milyen munka mennyi a fizetés meg ilyesmi. Meg ugye ha jól tudom van egy x hónapos tanfolyam és utána melyik tűzoltóságra raknak ahova szeretné vagy a lakhelyemhez legközelebbre esőhöz ?

2020. márc. 14. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

alulfizetett, veszélyes, de emellett fontos.


bár több mint való egy autóbalesetnél nem bírnám a látványt.

2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Vonulósnak lenni a leggagyibb , bent vagy 24 órát de ez hosszabitható katasztrófa esetén kis pihenőkkel x ideig . Nincs veszelyességi pótlék korai nyugdíj . Hasznalhatók rendvédelemre , nagy elváras parancsuralmi helyzet nagy veszely . Irodai parancsnoki melokent tűrhető .
2020. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Rendkívül fontos, de brutálisan alulfizetett szakma.
2020. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé gondolt át. Jelenleg abszolút nem éri meg. Alul vagy fizetve eszméletlenül (a kezdő fizu olyan nettó 180, ha nincs diplomád, nyelvvizsgád ) ráadásul nem teljesne veszélytelen. A legrosszabb talán mégis a beosztás. 24 óra munka 48 óra pihenő. Teljesen felborul a bioritmusod, a pihenőnapjaidon hulla vagy a kimerültségtől, ritkán van szabad hétvégéd.
2020. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Az előttem lévőre válaszolva:


A fizetés nem emelkedik akkor sem ha van diplomád. A bér beosztáshoz van kötve nem végzettséghez. Lehet neked 3 diplomád is ha beosztásod szerint "beosztott tűzoltó" vagy. Nyelvvizsgára viszont jár pótlék


A 24 órázást én személy szerint nagyon szeretem.

Kevés bevonzó ereje van már ennek a szakmának de ez még azok közé tartozik. Van 2 szabad napod amit azzal töltesz el amivel szeretnél, és ha kiveszel 1 nap szabit az máris 5 nap távollét. Mivel 48 pihenő 24 szabi és 48 pihenő megint. Az éjszakát legtöbbször azért alvással töltöd a laktanyában. Előfordul, de azért nem jellemző hogy éjjelente riasztgassanak. Aláírom teljesen szabad hétvége nem nagyon van. 3 hetente jön ki úgy hogy szombat-vasárnap is otthon lehetsz.

2020. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!