Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OTP-nél mennyit keres egy...

OTP-nél mennyit keres egy szoftverfejlesztő?

Figyelt kérdés
Főleg fullstack, .NET vonal érdekelne.

2020. márc. 14. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekik dolgozom, tanácsadócégen keresztül. Babér 9-ben van az IT részleg nagyja, a legtöbb fejlesztő. (egészen konkrétan a második emeleten)


.NET-ben nagyon kevés dolog van írva. Mint a legtöbb nagyvállalatban, így itt is hamar rájöttek, hogy a Java a helyes irány.


Mivel én nem direkt az OTP-nek dolgozok, nekem az OTP csak Ügyfél, ezért másodkézből tudok csak információval szolgálni.


Google-ban keress rá erre és töltsd le a pdf-et: hays salary guide 2020


Ami ebben van, azt megkéred és ha nem adják meg, visszahivatkozol a Hays-re és felmutatod a középső ujjadat. Ne felejtsd el, hogy multiba nem azért megy valaki, hogy alkosson, hanem hogy sok pénzt keressen. Továbbá ez a fajta béralkudozási stratégia más helyre is érvényes. Annyit kérsz minimum, amennyi az átlag. Az átlagot meg nem Te határozod meg, hanem respektált tanácsadócég. Elég nehéz belekötni.


Még egy fontos infó: OTP sajátosság, hogy az architekt csapatuk erős és a pofájuk is a kelleténél nagyobb. Nem fogsz tudni önálló gondolatokat bevinni, te csak végrehajtó leszel.

2020. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ismerem a Hays-t, de az átlagért nem mennék el, annyit jelenleg is majdnem megkeresek. Úgy hallottam, hogy ott kiemelkedő a fizetés, de mindig csak másod, harmad kézből jött az infò.

Jò lenne, ha olyan is tudna válaszolni, aki ott dolgozik/dolgozott.

2020. márc. 15. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a fizetés érdekel, semmivel sem több az átlagnál.
2020. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!