Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco diákmunka vélemények...

Tesco diákmunka vélemények 2020-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhéttől a Tesco-ban leszek diákmunkás pénztáros és árufeltöltő néven. Mire figyeljek oda munka közben, illetve mit tanácsoltok nekem? Órabérre mennyire számítsak? Válaszokat előre köszönöm!

2020. márc. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél fel maszkot!
2020. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Jó lehetőség, próbáld véglegesíttetni magad hogy ne csak diákmunkás legyél, ha lecseng a hiszti szükséged lesz a munkahelyre!
2020. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Kalap kaki, és mindent csináltatnak, beosztásod összevissza, pár nappal előtte tudod meg... Még egy hónapra sem tudsz előre tervezni, mert minden napoddal rendelkezni akarnak!


Ehhez képest egyáltalán nincs megfizetve, de nekik biztosított a rabszolga, meg hogy az egész életed a

Tesco hülyeségei körül forogjon...

2020. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül nem mehettem dolgozni, mert a járvány miatt lefújták a betanulóprogramot, na mindegy is. Majd ha lecseng a járvány (remélem hamarosan mostmár), akkor lehet jelentkezek újra.
2020. márc. 18. 19:02
 5/7 anonim válasza:
Én Gödöllőn dolgozok tesco pénztárban. Nem rossz, szerintem egyáltalán nem nehéz, rugalmas a beosztás, de a fizu nem nagy szám.
2020. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/


Nem pittyeg a fejed álmodba?

Wc re kiengednek?

Tiszták a wc-k?

Kaja 15 perc alatt jólesik?

2020. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Wc-re kiengednek, de érdemes nem akkorra időzíteni amikor kilóméteres sor áll a kasszádnál. De ha nagyon kell, vagy gáz van akkor bármikor kimehetsz. Hat óra után jár egy fél órás szünet, ezt kötelezően ki kell venned, de ha pl 8 órát vagy ott, akkor 4 óra után elküldenek szünetre. A wc-k tiszták, nálunk mindig van papír is, de amúgy kb úgy néz ki, mint egy jobb állapotban lévő iskolai mosdó. Nem pittyegett még a fejem álmomban, de olyat már álmodtam hogy kirúgtak. XD
2020. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!