Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mostanában megyek állásinte...

Ha mostanában megyek állásinterjúra és nyújtanák a kezüket megtehetem hogy nem fogok kezet azokkal akik ott lesznek? Vagy ezzel már el is intéztem hogy ne vegyenek fel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mostanában nem mész állásinterjúra.
2020. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig ma jár le a jelentkezési határidő. Az élet pedig azért csak nem áll meg teljesen.
2020. márc. 16. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
De igen, konkrétan szinte nullára állt le minden - ne nagyon számíts személyes interjúra a következő hetekben vagy inkább hónapokban...
2020. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Telefonos és online interjúk vannak jellemzően.
2020. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szinte kizárt, hogy személyes interjúra menj mostanában.


Legfeljebb online/telefonos, de van ahol teljesen "befagyasztottak" minden felvételi eljárást.

2020. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2020. márc. 16. 13:54
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia. Én megyek a héten interjúra személyesen, úgy tervezem, hogy a kézfogás elmarad, de már telefonon is beszéltünk a vírusról, kérték, hogy maszkban jelenjek meg (amennyiben nincs a portán kapok), így szerintem kézfogás fel sem merül majd.
2020. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Lábpacsit vagy könyökpacsit lehet kezdeményezni.


De valószínűleg netes interjúk lesznek.

2020. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!