Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy férfi miért büszke a...

Egy férfi miért büszke a betanított munkás "karrier"-re?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy ezt szégyellni kellene, csak általában eddig ha találkoztam valakivel aki ilyet dolgozott az vagy nem szerette, vagy rögtön mondta hogy ez most neki átmeneti munka, vagy egyetem mellett csinálta, de senki nem büszkélkedett csillogó szemmel, mintha most éppen a NASA-nál dolgozna.

2020. márc. 17. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Jól értem, az a kérdés, hogy miért büszke valaki erre, aztán leírod, hogy nem találkoztál még senkivel, aki büszke lenne rá?
2020. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert szereti csinálni, tisztességesen csinálja, termel... hozzáad a társadalomhoz.
2020. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Betanított munkás vagyok, gépkezelő. Büszke vagyok rá először is azért, mert egy olyan profilú cégnél dolgozok ami szerintem jobbá teszi a világot. Büszke vagyok rá továbbá azért, mert havonta átlag 400 ezret megkeresem simán, túlórákkal havi félmillió forintot is kézhez kapok. Közben mozgok, egészségesen elfáradok fizikailag és egyszerűen ha hazaérek, nem kell a munkahellyel foglalkoznom. Jut idő a magánéletre is fix 8 ra munka mellett. Nem hajtják ki a belem a fizetésem pedig mérnöki szinten mozog. Én ezért vagyok büszke a munkahelyemre és azért, mert emberi körülmények fogadnak, a magyar átlagnál jóval tisztább munkahely.
2020. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért mert mondjuk önálló lábon áll, és nem 'büdös' neki a kétkezi munka; és nem szorul rá mondjuk mindig hogy a szüleitől kuncsorogjon, hanem már felvették őt egy melóba, alkalmazzák , tehát valamit jól csinál, és még fizut is kap érte, tudhat miből önállóan gazdálkodni, akár még besegít pénzzel otthon, elkezdte az önállósodását, és büszke rá pl ,hogy szorgalmas, pl egyetem önmagában sem biztos, hogy könnyű, de ő még dolgozik is mellette, és már tud félrerakosgatni is, ha már majd neki lesz gyereke; tud egy picit tervezni, gazdálkodni, előre látni.
2020. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

#4 most kb. leírtad, ami minden önálló felnőtt emberre igaz.

Ez a természetes, erre miért kell büszkének lenni? :)

2020. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Merthogy fiatalos, és az első lépése a nagybetűs élet felé.

Ha pedig egyetem mellett, akkor különösen nagy szó/nagy szám egyszerre két prodzsektet futtatni. Tehát egyszerre a suli, és egyszerre a meló. Az máris olyan, mintha 3 műszakot vinne egyszerre, az pedig nem semmi. Mert először suliba megy, utána dolgozik, utána még tanul. Mégha levelezőn csinálja is, akkoris, nem kis dobás. :) Énszerintem is büszke lehet magára. :)

De akár mindenki büszke lehet erre, aki ezt eléri/ elérte valamikor.

2020. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!