Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított munkára szerintetek...

Betanított munkára szerintetek mennyi nettó órabér reális Budapesten?

Figyelt kérdés

Mi mondható nettó órabérbe körülbelül átlagosnak szerintetek, illetve nektek mi lenne az alsó határ, ami alatt már nem vállalnátok ilyen munkát?

Betanított munka alatt gondolok pl. árufeltöltő/kasszás, éttermi/konyhai dolgozó, takarító, raktáros stb. munkákra.



2019. márc. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
nettó 1000
2019. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Betanított munkára napi bért számolj, nalunk is napi bér van es 8-10 óra munkára a legutóbbi uj segedmunkas 15ot kert es meg is kapta szo nelkul. De hallottam hogy konyhán Pesten sok helyen 18at is fizetnek naponta.
2019. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tim Ravel ***** válasza:
0%
Minimum 15 ezer forintos órabér nettó,de annyiért nem dolgozok, nekem 51 ezer forintos netto órabérem van amikor dolgozok, amikor pedig nem dolgozok olyankor 600 ezer forint nettó óránként! * Vajon,hogy csinálom ezt?* Válaszom= ésszel! 😉
2019. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy takarítasz vagy épületet szigetelsz. Takarításért sokszor minimálbér, keresettebb melósoknak 20 felett is adnak.

Én nem végeztem ilyen munkát sosem, annyit tudok, hogy az építkezésünkre lasszóval kell fogni a munkásokat, ha máshol kicsivel többet kapnak, már mennek is.

2019. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hénnt veszitek ezt "az építkezéskre már lasszóval fogják az embert", meg "napi 15-20 ezres nettó bért fizetnek ki" szövegeket. Nekem van ey ismerősöm aki sokáig dolgozott segédmunkásként, napi 10-12 ezer nettó bérnek már örült. Többet nem nagyon lehetett/lehet ezzel keresni.
2019. ápr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jöjjön Vácra, itt több építkezés is csigatempóban halad mert alig van ember, aki értékelhető munkát képes végezni.

A konkurencia állítólag 20-25 ezret is ad egy napra, nem tudom ez igaz-e, de ők meg is kérik a házaik árát szóval lehet.

2019. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!