Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon a vírus miatt nem...

Vajon a vírus miatt nem hívnak állásinterjúkra?

Figyelt kérdés
Munkát keresek, küldök életrajzokat, de sehonnan nem hívnak vissza, még egy takarító állásra se, pedig nagyon szeretnék dolgozni

2020. márc. 18. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Pffff,komoly kérdés?
2020. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1, miért ne lenne komoly?

Eddig 2x voltam munkanélküli es max 1 honapig, mert állandóan csörgött a telefonom munkaügyben. Most meg szó szerint semmi!

2020. márc. 18. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csomó embert még el is bocsátottak... Nekem is egyharmadával csökkenta munkaidőm azaz minusz 120 ezer el kevesebb fizetés jövő hónaptól...

Mehetek másodállást keresni!

2020. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez teljesen attól függ, hol és mivel dolgozol. A mi területünk (IT) felpörgött, ismerősök étterme meg örül, ha túléli.
2020. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nálad is működik az internet, tehát tudnod kéne, hogy Magyarország alapfokon működik: bezárták a hivatalokat, bölcsődéket, óvodát, iskolát, orvosi rendelők csak sürgősségi eseteket látnak el, minden tele van MARADJ OTTHON felirattal, hogy megelőzzük a vírust, de Te állást keresel? Hol?

Postára, gyógyszertárba csak egyesével mehetnek be az emberek, egy csomó cég nem üzemel, nincsen személyes ügyfélfogadás, stb.

2020. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

#4-es


Ismerősöd étterme simán túlélné, ha ráállna házhozszállításra. Nem tudom, Bpest vagy vidék, de egy vidéki kisvárosban akár bringával is lehetne házhozszállítani.

2020. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 azokon az oldalakon keresek állást, ahol ezelőtt mindig. Vannak is fent melók, igaz kevesebb, de legalább van, és lehet rá jelentkezni. Ha felteszik az állást, akkor illene vissza hívni a jelentkezőt, mert nem hiszem hogy egy takarító munkára se felelek meg főiskolával, és elég komoly szakmai tapasztalatokkal, nyelvismeretekkel, jogositvánnyal, saját autóval.
2020. márc. 18. 14:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor túlkepzett vagy sajnos egy olyan allasra.Sajnos engem is ezert nem vettek fel pl.gyari munkara mert szerintuk kapok mashol allast es elmegyek.

En is ezert vagyok munka nelkul..

vmit maszekolni kell, megoldani vhogy.


Remelem van felretett penzed ilyen szitura?

2020. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
#6 ez a házhozszállítás eléggé szánalom. Most komolyan van olyan aki nem mer beülni egy étterembe, mert fél hogy megfertőződik, de attól nem fél hogy a hàzhozszállított kajára ráköhögött valamelyik szakács?
2020. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9, vagy a futártól. Nem lehet tudni.
2020. márc. 18. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!