Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon a vírus miatt nem...

Vajon a vírus miatt nem hívnak állásinterjúkra?

Figyelt kérdés
Munkát keresek, küldök életrajzokat, de sehonnan nem hívnak vissza, még egy takarító állásra se, pedig nagyon szeretnék dolgozni

2020. márc. 18. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha felteszik az állást, akkor illene vissza hívni a jelentkezőt, "


Kérdező, úgy látom, főiskolával sem sikerült megértened, hogy ZÁRVA vannak a hivatalok, nem járnak be a dolgozni, hogy ne kapják el egymástól a fertőzést, csak alapfokon működik az ország.

Mit nem lehet ezen megérteni?

A hirdetést feltették 2 hete, azóta napról napra, óráról órára változik a helyzet, ha ennyire értetlenek az emberek, akkor akár kijárási tilalmat is rendelhetnek el.

2020. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#9: 15 után nem lehetnek nyitva, házhoz szállítás viszont mehet. Nem félelem kérdése, ezek a jelenlegi rendeletek.


De még ha félelem is! Nem megerteni kell a piacot hanem követni amit diktál. Azt kell árulni amire igény van.

2020. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

12-es


Végre egy okos ember!! :-)

Úgy látszik, kevés erre a vállalkozó, mert jó alaposan lehúzták az egyébként szerintem hasznos tanácsomat. Na, mindegy, ez a Gyakori... :-)

2020. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jól elbeszelgettek a kérdésem alatt, amire 1 válasz sem jött!
2020. márc. 18. 21:55
 15/18 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, nem vagy egyedül. Biztos, hogy a vírus miatt van. Én eddig egyszer voltam munkanélküli(tavaly nyár elején) és minden másnap hívogattak a munkáltatók,interjúkra is jártam bőven. Most nagyon sok állásra jelentkeztem tök jó önéletrajzzal es sehol semmi visszajelzés, se megkeresés. Én pont tegnap mentem be a helyi munkaügyi központba munkanélküli bejelentésre,hogy legalább a TB-m legyen meg. Annyi, hogy most e-mail-ben megy az ügyintézés, tehát nem szkennelik a papírjaidat, hanem te küldöd el nekik szkennelve vagy simán befotózva. Jobb ötletem sajnos nincs.
2020. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te tényleg enynire értetlen vagy?


Méghogy nem kaptál választ a kérdésedre...világosan le lett írva:


" Magyarország alapfokon működik: bezárták a hivatalokat, bölcsődéket, óvodát, iskolát, orvosi rendelők csak sürgősségi eseteket látnak el, minden tele van MARADJ OTTHON felirattal, hogy megelőzzük a vírust, de Te állást keresel? Hol?"


De ha így jobban érted:

IGEN, a vírus miatt nem hívnak állásinterjúra.

No, remélem, most már elégedett vagy :-)

2020. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

igen -ilyen valaszt vartal?

vagy ilyet:

nem a virus miatt

Nem tudom kitalalni mi van a fejedbe ,ti nok kicsit nehezen ertetek es elvarjatok h a masik telepatikus kepessegekkel rendelkezzen

30f

2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2honapon belul sajnos biztos nem lesz munkad
2020. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!