Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Boltosok árusok! Mennyire...

Boltosok árusok! Mennyire felüdülés nektek látni azt ha valaki normális dolgokat vásárol?

Figyelt kérdés
Ha látjátok hogy telejen megszokott dolgokat megszokott mennyiségben vásárol mintha nem is lenne járvány.
2020. márc. 18. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minket nem erdekel. Mindenkinek sajat döntese h mit vasarol
2020. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se idejük se energiájuk ezen gondolkodni. Ahogy a szégyenlős tini is csak saját magát idegesíti mikor óvszert vásárol és cikinek érzi. A pénztáros kb a következő percben nem fog emlékezni, hogy Pistike gumit vett.
2020. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és aztán, ha gumit vett? Azért van az is, hogy használják.
2020. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozom boltban, hogy megítéljem az embereket. Ha ítélkezni akartam volna, bírónak mentem volna.
2020. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én boltban dolgozom,annyira nincs idő figyelgetni de nagyságrendileg sokan annyi kaját megvettek,hogy biztosan rájuk romlik,mert fizikai képtelenség lesz ennyit megenni majd Lejár a szavatossága.

Félnek és dugig vették a mélyhűtöt....

2020. márc. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Na és aztán, ha gumit vett? Azért van az is, hogy használják.'


Nem értetted amit írtam. Akkor megegyszer: a tini kínosnak érzi de igazából csak az ő saját fejében van a probléma. A pénztáros pont lesz@.ja mit vettél. És a mögötted jövő vásárló is.


Ugyanígy most se érdekel senkit mit veszel. Lehet azért veszel csak 1-2 dolgot mert tegnap vettél 100kg árut és elfelejtettel valamit. Nem vagy ezzel semmivel sem jobb senkinel.

2020. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: biztosan rájuk romlik? Mert te aztán az egész mögé látsz, hogy hány emberre vásárolt be valaki?
2020. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!