Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A koronavírus elmúltával...

A koronavírus elmúltával mekkora válság várható, mit jósolnak? Akkorát, mint 2008-as, vagy még annál is rosszabbat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Mért a virus után lenne válság?
2020. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor közben. De akkor is mekkora várható?
2020. márc. 22. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez már elindult, véleményem szerint ha most azonnal megindulna minden, körülbelül akkor lenne a 2008-ashoz hasonló, minden 2.-3. hét elteltével körülbelül szorozd fel 2-vel, mikor eltelik 2 hónap már nem kell szorozgatni attól nincs lejjebb, pénzügyileg körülbelül az lehet szerintem a pokol 7. bugyra
2020. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy gondolom az akkori válság csak egy könnyed vígjáték volt ahhoz képest ami most történik a világban. Nem vagyok gazdasági elemző, (közöm sincs hozzá) de úgy gondolom ugyanolyan élet mint előtte volt, talán már soha nem lesz. Nem csak az egyes országok gazdasága roppan majd bele, de minden egyes emberé is, kivétel lehet a világ mondjuk 100 leggazdagabb embere. Nem beszélve arról, hogy (és ez talán nem is baj) átformálnak majd minket a mostani történések.
2020. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!