Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet letagadni egy...

Mennyire lehet letagadni egy munkahelyen, hogy leszázalékolt vagyok, mivel így nagyobb sikerem van a munkahelykeresésben?

Figyelt kérdés
Rehabilitációs ellátásom van, de emellett 8 órában is dolgozhatok, csak jövedelmi korlát van. Kiderülhet, hogy le vagyok százalékolva, ha nem mondom meg? Még sosem csináltam ilyet.
2020. márc. 24. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor bejelentenek, nyilván látni fogják a rendszerben.
2020. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyos esetekben hátrányod nem lehet abból sem, ha elmondod, mivel a cég elméletben támogatást kaphat utánad.
2020. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ha pl. elesel az udvaron, csak és ez érinti a leszázalékolás okát, akkor nagyobb problémád lehet, hogy eltitkoltál vmit. Üzemorvosnál kell ilyesmit aláírni, hogy nincs eltitkolt betegséged. Inkább mondd el, bár tudom, hogy az igazmondással nem mindig lehet meggazdagodni, sőt, de ha kiderül, akkor nagyobb problémád lehet belőle.
2020. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy látnák a rendszerben, amikor bejelentenek. Egyébként pedig ha kis céghez megyek, ahol kevesen dolgoznak, olyan helyen nem kötelező leszázalékoltat foglalkoztatni. Úgyhogy inkább foglalkoztat olyat aki egészséges, tehát hátrányom származik belőle, ha elmondom az igazat.
2020. márc. 25. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vok: akkor tudsz mindent, felesleges volt kiírnod a kérdést.
2020. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!